Curierul Zilei - Cultural - Monden
PRIMA PAGINA arrow RUBRICI arrow Cultural - Monden
 Publicitate pdf
Filtru     Implicit     Afişare # 
Data Titlu articol Vizite
Saturday, 21 September 2019 Centrul Cultural Piteşti organizează în perioada 23-30 septembrie şi alte evenimente cultural-ed 379
Saturday, 21 September 2019 Colocviile Municipiului Piteşti 147
Saturday, 21 September 2019 Andra, concert emoţionant la Mioveni 250
Friday, 20 September 2019 Festivalul Făgăraş Fest , la Lereşti 268
Friday, 20 September 2019 „Tranzit” şi „Breaking News”,la Cinema „Bucureşti” 203
Friday, 20 September 2019 Curierul zilei-25 de ani! 592
Thursday, 19 September 2019 Artista are mulţi invitaţi de searmă 356
Thursday, 19 September 2019 Monica Anghel, la Balul Curierului! 497
Tuesday, 17 September 2019 Artişti din Olanda, pe scena Filarmonicii 458
Tuesday, 17 September 2019 Vioara lui George Enescu la Filarmonica Piteşti 584
Tuesday, 17 September 2019 Florin Piersic în „Străini în noapte“ 489
Saturday, 14 September 2019 Centru Local de Cultură şi Tradiţie la Bughea de Jos 610
Saturday, 14 September 2019 Evenimente la Centrul Cultural 385
Saturday, 14 September 2019 Debutul stagiunii la Teatrul Alexandru Davila 699
Saturday, 14 September 2019 Filmele săptămînii 13 -19 septembrie 557
Friday, 13 September 2019 „Despre oameni şi melci”, la Cinema „Bucureşti” 613
Friday, 13 September 2019 Înscrieri la Festivalul de Teatru Ludicus 615
Friday, 13 September 2019 Cargo cântă la Topoloveni 747
Friday, 13 September 2019 Cărţile vechi în atenţia elevilor din Câmpulung 538
Monday, 09 September 2019 Se deschide stagiunea la Filarmonică 684
Monday, 02 September 2019 Se pun în vânzare abonamentele la Filarmonică 908
Monday, 02 September 2019 Dublă lansare de carte 471
Saturday, 31 August 2019 Festivalul de teatru Ludicus, la Mioveni 771
Wednesday, 28 August 2019 Andra în turneu la Mioveni 1059
Wednesday, 28 August 2019 „Doctor Jivago”, la Cinema „Bucureşti” 814
Saturday, 24 August 2019 „Felinarul lui Diogene„ a ieşit de sub tipar 932
Saturday, 24 August 2019 Colecţii particulare expuse la Câmpulung! 893
Friday, 23 August 2019 Filmele săptămînii 23-29 august 892
Thursday, 22 August 2019 „Marele Gatsby şi „Lupu”, la Cinema „Bucureşti” 1133
Thursday, 15 August 2019 Trupa Paraziţii a cîştigat procesul cu Poliţia! 1112
 
<< Start < Înapoi 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Înainte > Sfârşit >>
Rezultate 1 - 30 din 4283


embedgooglemap.net


Zi record

Marţi, 03.09.2019

--- 4.591 vizitatori unici ---

Horoscop zilnic

Flag Counter


PRchecker.info