Curierul Zilei - Cultural - Monden
PRIMA PAGINA arrow RUBRICI arrow Cultural - Monden
Social*** ️ Vor fi ucişi 20.000 de porci     Fapt divers*** ️ Trenul l-a izbit în plin!     Fapt divers*** ️ Fiind beat şi fără permis, a rănit un om     Fapt divers*** ️ Anchetatorii i-au sigilat magazinele     Social*** ️ Voucherele au scumpit vacanţele cu 55%!     Fapt divers*** ️ Romii de la Berevoeşti cer să fie respectaţi     Fapt divers*** ️ Fiind beat şi fără permis, a rănit un om     Fapt divers*** ️ Anchetatorii i-au sigilat magazinele     Fapt divers*** ️ Poliţist care îşi respectă uniforma    
 Publicitate pdf
Filtru     Implicit     Afişare # 
Data Titlu articol Vizite
Saturday, 31 August 2019 Festivalul de teatru Ludicus, la Mioveni 961
Wednesday, 28 August 2019 Andra în turneu la Mioveni 1374
Wednesday, 28 August 2019 „Doctor Jivago”, la Cinema „Bucureşti” 1029
Saturday, 24 August 2019 „Felinarul lui Diogene„ a ieşit de sub tipar 1236
Saturday, 24 August 2019 Colecţii particulare expuse la Câmpulung! 1158
Friday, 23 August 2019 Filmele săptămînii 23-29 august 1185
Thursday, 22 August 2019 „Marele Gatsby şi „Lupu”, la Cinema „Bucureşti” 1470
Thursday, 15 August 2019 Trupa Paraziţii a cîştigat procesul cu Poliţia! 1495
Thursday, 15 August 2019 Fanfara cântă la Mioveni, de Sf. Maria 1038
Wednesday, 14 August 2019 „Zbor deasupra unui cuib de cuci” şi „La drum cu tata” 1549
Tuesday, 13 August 2019 Expoziţie de excepţie la Metopa 1181
Tuesday, 13 August 2019 Trofeul Festivalului luat de Ansamblul Mugurelul 1170
Monday, 12 August 2019 150 de ani de la fondarea primei şcoli de dogărie din Muntenia 3480
Friday, 09 August 2019 Filme pentru copii, în aer liber! 1180
Thursday, 08 August 2019 8 ansambluri folclorice, în concurs 1103
Saturday, 03 August 2019 „Foxtrot” şi „SAF”, la Cinema „Bucureşti” 1280
Saturday, 03 August 2019 4 zile de Festival Naţional de Folclor, la Mioveni 1233
Saturday, 27 July 2019 „Pororoca” şi „Un artist numit dezastru”, la Cinema „Bucureşti” 4275
Saturday, 27 July 2019 Filmele săptămînii 26 iulie -1 august 1395
Thursday, 25 July 2019 “Generalul Vasile Milea, suicid? Sau asasinat?!...” 1538
Thursday, 25 July 2019 Expoziţie de pictură şi sculptură 943
Monday, 22 July 2019 Doina Bascovului şi Bărăganul, la Festivalul Naţional de Folclor 2378
Monday, 22 July 2019 Grupuri artistice în Grecia 1513
Monday, 22 July 2019 Lectură-spectacol din creaţia scriitoarei Maria Chirtoacă 1502
Saturday, 20 July 2019 Filmele săptămînii 19 iulie -25 iulie 1443
Saturday, 20 July 2019 Lectură-spectacol,Maria Chirtoacă 1325
Friday, 19 July 2019 Nicolae Săftoiu expune la Câmpulung „Comedia Umană“ 1459
Friday, 19 July 2019 „Vieţi duble” şi „Povestea unui pierde-vară” 1325
Thursday, 18 July 2019 Ansamblul Bărăganul, la Mioveni 1311
Saturday, 13 July 2019 Filmele săptămînii 12 iulie-18iulie 1403
 
<< Start < Înapoi 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Înainte > Sfârşit >>
Rezultate 61 - 90 din 4321


embedgooglemap.net


Zi record

Joi, 3.10.2019

--- 3.231 vizitatori unici ---

Horoscop zilnic

Flag Counter


PRchecker.info