Curierul Zilei - Cultural - Monden
PRIMA PAGINA arrow RUBRICI arrow Cultural - Monden
 Publicitate pdf
Filtru     Implicit     Afişare # 
Data Titlu articol Vizite
Tuesday, 17 September 2019 Florin Piersic în „Străini în noapte“ 1095
Saturday, 14 September 2019 Centru Local de Cultură şi Tradiţie la Bughea de Jos 1192
Saturday, 14 September 2019 Evenimente la Centrul Cultural 866
Saturday, 14 September 2019 Debutul stagiunii la Teatrul Alexandru Davila 1228
Saturday, 14 September 2019 Filmele săptămînii 13 -19 septembrie 1039
Friday, 13 September 2019 „Despre oameni şi melci”, la Cinema „Bucureşti” 1051
Friday, 13 September 2019 Înscrieri la Festivalul de Teatru Ludicus 1004
Friday, 13 September 2019 Cargo cântă la Topoloveni 1141
Friday, 13 September 2019 Cărţile vechi în atenţia elevilor din Câmpulung 1270
Monday, 09 September 2019 Se deschide stagiunea la Filarmonică 1061
Monday, 02 September 2019 Se pun în vânzare abonamentele la Filarmonică 1329
Monday, 02 September 2019 Dublă lansare de carte 858
Saturday, 31 August 2019 Festivalul de teatru Ludicus, la Mioveni 1162
Wednesday, 28 August 2019 Andra în turneu la Mioveni 1583
Wednesday, 28 August 2019 „Doctor Jivago”, la Cinema „Bucureşti” 1191
Saturday, 24 August 2019 „Felinarul lui Diogene„ a ieşit de sub tipar 1428
Saturday, 24 August 2019 Colecţii particulare expuse la Câmpulung! 1331
Friday, 23 August 2019 Filmele săptămînii 23-29 august 1363
Thursday, 22 August 2019 „Marele Gatsby şi „Lupu”, la Cinema „Bucureşti” 1680
Thursday, 15 August 2019 Trupa Paraziţii a cîştigat procesul cu Poliţia! 1726
Thursday, 15 August 2019 Fanfara cântă la Mioveni, de Sf. Maria 1372
Wednesday, 14 August 2019 „Zbor deasupra unui cuib de cuci” şi „La drum cu tata” 1752
Tuesday, 13 August 2019 Expoziţie de excepţie la Metopa 1339
Tuesday, 13 August 2019 Trofeul Festivalului luat de Ansamblul Mugurelul 1369
Monday, 12 August 2019 150 de ani de la fondarea primei şcoli de dogărie din Muntenia 4059
Friday, 09 August 2019 Filme pentru copii, în aer liber! 1322
Thursday, 08 August 2019 8 ansambluri folclorice, în concurs 1265
Saturday, 03 August 2019 „Foxtrot” şi „SAF”, la Cinema „Bucureşti” 1441
Saturday, 03 August 2019 4 zile de Festival Naţional de Folclor, la Mioveni 1395
Saturday, 27 July 2019 „Pororoca” şi „Un artist numit dezastru”, la Cinema „Bucureşti” 4799
 
<< Start < Înapoi 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Înainte > Sfârşit >>
Rezultate 91 - 120 din 4363


embedgooglemap.net


Zi record

Luni, 11.11.2019

--- 2.687 vizitatori unici ---

Flag Counter


PRchecker.info