Curierul Zilei - Cultural - Monden
PRIMA PAGINA arrow RUBRICI arrow Cultural - Monden
Social*** ️ Vor fi ucişi 20.000 de porci     Fapt divers*** ️ Trenul l-a izbit în plin!     Fapt divers*** ️ Fiind beat şi fără permis, a rănit un om     Fapt divers*** ️ Anchetatorii i-au sigilat magazinele     Social*** ️ Voucherele au scumpit vacanţele cu 55%!     Fapt divers*** ️ Romii de la Berevoeşti cer să fie respectaţi     Fapt divers*** ️ Fiind beat şi fără permis, a rănit un om     Fapt divers*** ️ Anchetatorii i-au sigilat magazinele     Fapt divers*** ️ Poliţist care îşi respectă uniforma    
 Publicitate pdf
Filtru     Implicit     Afişare # 
Data Titlu articol Vizite
Saturday, 13 July 2019 Zilele Câmpulungului pe stadion 1706
Friday, 12 July 2019 „Să înceapă jocul” şi „Vox Lux” 1266
Thursday, 11 July 2019 Ansamblul Junii Podgoriei, la concursul Naţional de la Mioveni 3482
Thursday, 11 July 2019 Sute de ciclişti la Topoloveni Summer Tour 1264
Wednesday, 10 July 2019 Miruna pleacă în America 1523
Wednesday, 10 July 2019 Ferestre culturale 1311
Tuesday, 09 July 2019 Ansamblurile Junii Braşovului şi Balada Humorului, la Mioveni 1309
Saturday, 06 July 2019 Concert SoNoRo Conac, la Vila Florica 1493
Saturday, 06 July 2019 Filmele săptămînii 5 iulie- 11iulie 1307
Friday, 05 July 2019 Corul „Glissando” a obţinut pentru Piteşti un premiu special la Festivalul Tinerilor Muzicien 3599
Thursday, 04 July 2019 Festival Naţional de Folclor, la Mioveni 1338
Wednesday, 03 July 2019 „Sufletul petrecerii” şi „Rocker”, la Cinema „Bucureşti” 1633
Monday, 01 July 2019 Au fost 3 zile de sărbătoare la Mioveni! 1515
Saturday, 29 June 2019 Filmele săptămînii 28 iunie- 4 iulie 1505
Friday, 28 June 2019 „O altă dimensiune” 1540
Wednesday, 26 June 2019 Se lansează cartea „Femeia la 30 de ani’’ 2041
Wednesday, 26 June 2019 „(M)ucenicul” şi „Maria. Inima României” 1709
Tuesday, 25 June 2019 Poet argeşean în topul vânzărilor 1798
Tuesday, 25 June 2019 „Actualitatea lui Eminescu la 130 de ani de la moarte“ 1583
Tuesday, 25 June 2019 Se închide stagiunea la Filarmonică 1640
Monday, 24 June 2019 Vacanţa de vară la Muzeul Goleşti! 1583
Monday, 24 June 2019 Astăzi se fac cununi din flori de cîmp 1524
Monday, 24 June 2019 Astăzi este Ziua Universală a iei! 1440
Monday, 24 June 2019 Zăpă Strit a lansat „Gaşca lui Mihuţ“ 1366
Monday, 24 June 2019 Două secole de la naşterea lui Nicolae Bălcescu 1194
Monday, 24 June 2019 Primăriţa Ştefăneştiului, soacră mare 1732
Saturday, 22 June 2019 Filmele săptămînii 21-27 iunie 1171
Friday, 21 June 2019 Muzică şi motociclete la Mioveni 1247
Friday, 21 June 2019 „Joacă-te cu focul!” şi „America, venim!” 1142
Thursday, 20 June 2019 Concert umanitar la Filarmonica Piteşti 1180
 
<< Start < Înapoi 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Înainte > Sfârşit >>
Rezultate 91 - 120 din 4321


embedgooglemap.net


Zi record

Joi, 3.10.2019

--- 3.231 vizitatori unici ---

Horoscop zilnic

Flag Counter


PRchecker.info