Curierul Zilei - Programul Ligii 2, ediţia 2019-2020:
PRIMA PAGINA arrow sport arrow sport arrow Programul Ligii 2, ediţia 2019-2020:
Fapt divers *** ️ A murit la nuntă!     Fapt divers *** ️ Alpinist decedat, în Munţii Făgăraş     Fapt divers *** ️ Principele Nicolae a rămas fără permis     Fapt divers *** ️ Accident cu 7 victime     Editorial *** ️ Cum e turcul - şi pistolul. Cum e neamţul - şi poporul     Sport*** ️ O nouă victorie în deplasare!     Social*** ️ Dosar penal pentru constructor     Social *** ️ Numărul tinerilor se va înjumătăţi!     Social *** ️ Calinic, la Hramul Bisericii din Mioveni    
 Publicitate pdf
Programul Ligii 2, ediţia 2019-2020:
(0 voturi)
Thursday, 18 July 2019


Programul Ligii 2, ediţia 2019-2020:

TURUL CAMPIONATULUI
Etapa 1 - 03 august 2019
- Rapid Bucureşti - SSC Farul Constanţa
- Concordia Chiajna - Daco-Getica Bucureşti - Turris-Oltul Turnu Măgurele - Pandurii Târgu Jiu
- ASU Politehnica Timişoara - CS Mioveni
- CSM Reşiţa - Universitatea Cluj
- Luceafărul Oradea - Sportul Snagov
- FC Argeş - Ripensia Timişoara
- SCM Gloria Buzău - FK Csikszereda Miercurea Ciuc
- Metaloglobus Bucureşti - Petrolul Ploieşti
- UTA Arad - Dunărea Călăraşi
Etapa a 2-a -
10 august 2019
- SSC Farul Constanţa - Dunărea Călăraşi
- Petrolul Ploieşti - UTA Arad
- FK Csikszereda Miercurea Ciuc - Metaloglobus Bucureşti
- Ripensia Timişoara - SCM Gloria Buzău
- Sportul Snagov - FC Argeş
- Universitatea Cluj - Luceafărul Oradea
- CS Mioveni - CSM Reşiţa
- Pandurii Târgu Jiu - ASU Politehnica Timişoara
- Daco-Getica Bucureşti - Turris-Oltul Turnu Măgurele
- Rapid Bucureşti - Concordia Chiajna
Etapa a 3-a  
17 august 2019
- Concordia Chiajna - SSC Farul Constanţa
- Turris-Oltul Turnu Măgurele - Rapid Bucureşti
- ASU Politehnica Timişoara - Daco-Getica Bucureşti
- CSM Reşiţa - Pandurii Târgu Jiu
- Luceafărul Oradea - CS Mioveni
- FC Argeş - Universitatea Cluj
- SCM Gloria Buzău - Sportul Snagov
- Metaloglobus Bucureşti - Ripensia Timişoara
- UTA Arad - FK Csikszereda Miercurea Ciuc
- Dunărea Călăraşi - Petrolul Ploieşti
Etapa a 4-a
24 august 2019
- SSC Farul Constanţa - Petrolul Ploieşti
- FK Csikszereda Miercurea Ciuc - Dunărea Călăraşi
- Ripensia Timişoara - UTA Arad
- Sportul Snagov - Metaloglobus Bucureşti
- Universitatea Cluj - SCM Gloria Buzău
- CS Mioveni - FC Argeş
- Pandurii Târgu Jiu - Luceafărul Oradea
- Daco-Getica Bucureşti - CSM Reşiţa
- Rapid Bucureşti - ASU Politehnica Timişoara
- Concordia Chiajna - Turris-Oltul Turnu Măgurele
Etapa a 5-a
31 august 2019
- Turris-Oltul Turnu Măgurele - SSC Farul Constanţa
- ASU Politehnica Timişoara - Concordia Chiajna
- CSM Reşiţa - Rapid Bucureşti
- Luceafărul Oradea - Daco-Getica Bucureşti
- FC Argeş - Pandurii Târgu Jiu
- SCM Gloria Buzău - CS Mioveni
- Metaloglobus Bucureşti - Universitatea Cluj
- UTA Arad - Sportul Snagov
- Dunărea Călăraşi - Ripensia Timişoara
- Petrolul Ploieşti - FK Csikszereda Miercurea Ciuc
Etapa a 6-a
07 septembrie 2019
- SSC Farul Constanţa - FK Csikszereda Miercurea Ciuc
- Ripensia Timişoara - Petrolul Ploieşti
- Sportul Snagov - Dunărea Călăraşi
- Universitatea Cluj - UTA Arad
- CS Mioveni - Metaloglobus Bucureşti
- Pandurii Târgu Jiu - SCM Gloria Buzău
- Daco-Getica Bucureşti - FC Argeş
- Rapid Bucureşti - Luceafărul Oradea
- Concordia Chiajna - CSM Reşiţa
- Turris-Oltul Turnu Măgurele - ASU Politehnica Timişoara
Etapa a 7-a
14 septembrie 2019
- ASU Politehnica Timişoara - SSC Farul Constanţa
- CSM Reşiţa - Turris-Oltul Turnu Măgurele
- Luceafărul Oradea - Concordia Chiajna
- FC Argeş - Rapid Bucureşti
- SCM Gloria Buzău - Daco-Getica Bucureşti
- Metaloglobus Bucureşti - Pandurii Târgu Jiu
- UTA Arad - CS Mioveni     
- Dunărea Călăraşi - Universitatea Cluj     
- Petrolul Ploieşti - Sportul Snagov     
- FK Csikszereda Miercurea Ciuc - Ripensia Timişoara
Etapa a 8-a
21 septembrie 2019
- SSC Farul Constanţa - Ripensia Timişoara
- Sportul Snagov - FK Csikszereda Miercurea Ciuc
- Universitatea Cluj - Petrolul Ploieşti
- CS Mioveni - Dunărea Călăraşi
- Pandurii Târgu Jiu - UTA Arad
- Daco-Getica Bucureşti - Metaloglobus Bucureşti
- Rapid Bucureşti - SCM Gloria Buzău
- Concordia Chiajna - FC Argeş
- Turris-Oltul Turnu Măgurele - Luceafărul Oradea
- ASU Politehnica Timişoara - CSM Reşiţa
Etapa a 9-a
28 septembrie 2019
- CSM Reşiţa - SSC Farul Constanţa
- Luceafărul Oradea - ASU Politehnica Timişoara
- FC Argeş - Turris-Oltul Turnu Măgurele
- SCM Gloria Buzău - Concordia Chiajna
- Metaloglobus Bucureşti - Rapid Bucureşti
- UTA Arad - Daco-Getica Bucureşti
- Dunărea Călăraşi - Pandurii Târgu Jiu
- Petrolul Ploieşti - CS Mioveni
- FK Csikszereda Miercurea Ciuc - Universitatea Cluj
- Ripensia Timişoara - Sportul Snagov
Etapa a 10-a
05 octombrie 2019
- SSC Farul Constanţa - Sportul Snagov
- Universitatea Cluj - Ripensia Timişoara
- CS Mioveni - FK Csikszereda Miercurea Ciuc
- Pandurii Târgu Jiu - Petrolul Ploieşti
- Daco-Getica Bucureşti - Dunărea Călăraşi
- Rapid Bucureşti - UTA Arad
- Concordia Chiajna - Metaloglobus Bucureşti
- Turris-Oltul Turnu Măgurele - SCM Gloria Buzău
- ASU Politehnica Timişoara - FC Argeş
- CSM Reşiţa - Luceafărul Oradea
Etapa a 11-a
12 octombrie 2019
- Luceafărul Oradea - SSC Farul Constanţa
- FC Argeş - CSM Reşiţa
- SCM Gloria Buzău - ASU Politehnica Timişoara
- Metaloglobus Bucureşti - Turris-Oltul Turnu Măgurele
- UTA Arad - Concordia Chiajna
- Dunărea Călăraşi - Rapid Bucureşti
- Petrolul Ploieşti - Daco-Getica Bucureşti
- FK Csikszereda Miercurea Ciuc - Pandurii Târgu Jiu
- Ripensia Timişoara - CS Mioveni
- Sportul Snagov - Universitatea Cluj
Etapa a 12-a
16 octombrie 2019
(intermediară)
- SSC Farul Constanţa - Universitatea Cluj
- CS Mioveni - Sportul Snagov
- Pandurii Târgu Jiu - Ripensia Timişoara
- Daco-Getica Bucureşti - FK Csikszereda Miercurea Ciuc
- Rapid Bucureşti - Petrolul Ploieşti
- Concordia Chiajna - Dunărea Călăraşi
- Turris-Oltul Turnu Măgurele - UTA Arad
- ASU Politehnica Timişoara - Metaloglobus Bucureşti
- CSM Reşiţa - SCM Gloria Buzău
- Luceafărul Oradea - FC Argeş
Etapa a 13-a
19 octombrie 2019
- FC Argeş - SSC Farul Constanţa
- SCM Gloria Buzău - Luceafărul Oradea
- Metaloglobus Bucureşti - CSM Reşiţa
- UTA Arad - ASU Politehnica Timişoara
- Dunărea Călăraşi - Turris-Oltul Turnu Măgurele
- Petrolul Ploieşti - Concordia Chiajna
- FK Csikszereda Miercurea Ciuc - Rapid Bucureşti
- Ripensia Timişoara - Daco-Getica Bucureşti
- Sportul Snagov - Pandurii Târgu Jiu
- Universitatea Cluj - CS Mioveni
Etapa a 14-a
26 octombrie 2019
- SSC Farul Constanţa - CS Mioveni
- Pandurii Târgu Jiu - Universitatea Cluj
- Daco-Getica Bucureşti - Sportul Snagov
- Rapid Bucureşti - Ripensia Timişoara
- Concordia Chiajna - FK Csikszereda Miercurea Ciuc
- Turris-Oltul Turnu Măgurele - Petrolul Ploieşti
- ASU Politehnica Timişoara - Dunărea Călăraşi
- CSM Reşiţa - UTA Arad
- Luceafărul Oradea - Metaloglobus Bucureşti
- FC Argeş - SCM Gloria Buzău
Etapa a 15-a
02 noiembrie 2019
- SCM Gloria Buzău - SSC Farul Constanţa
- Metaloglobus Bucureşti - FC Argeş
- UTA Arad - Luceafărul Oradea
- Dunărea Călăraşi - CSM Reşiţa
- Petrolul Ploieşti - ASU Politehnica Timişoara
- FK Csikszereda Miercurea Ciuc - Turris-Oltul Turnu Măgurele
- Ripensia Timişoara - Concordia Chiajna
- Sportul Snagov - Rapid Bucureşti
- Universitatea Cluj - Daco-Getica Bucureşti
- CS Mioveni - Pandurii Târgu Jiu
Etapa a 16-a
09 noiembrie 2019
- SSC Farul Constanţa - Pandurii Târgu Jiu
- Daco-Getica Bucureşti - CS Mioveni
- Rapid Bucureşti - Universitatea Cluj
- Concordia Chiajna - Sportul Snagov
- Turris-Oltul Turnu Măgurele - Ripensia Timişoara
- ASU Politehnica Timişoara - FK Csikszereda Miercurea Ciuc
- CSM Reşiţa - Petrolul Ploieşti
- Luceafărul Oradea - Dunărea Călăraşi
- FC Argeş - UTA Arad
- SCM Gloria Buzău - Metaloglobus Bucureşti
Etapa a 17-a
13 noiembrie 2019
(intermediară)
- Metaloglobus Bucureşti - SSC Farul Constanţa
- UTA Arad - SCM Gloria Buzău
- Dunărea Călăraşi - FC Argeş
- Petrolul Ploieşti - Luceafărul Oradea
- FK Csikszereda Miercurea Ciuc - CSM Reşiţa
- Ripensia Timişoara - ASU Politehnica Timişoara
- Sportul Snagov - Turris-Oltul Turnu Măgurele
- Universitatea Cluj - Concordia Chiajna
- CS Mioveni - Rapid Bucureşti
- Pandurii Târgu Jiu - Daco-Getica Bucureşti
Etapa a 18-a
16 noiembrie 2019
- SSC Farul Constanţa - Daco-Getica Bucureşti
- Rapid Bucureşti - Pandurii Târgu Jiu
- Concordia Chiajna - CS Mioveni
- Turris-Oltul Turnu Măgurele - Universitatea Cluj
- ASU Politehnica Timişoara - Sportul Snagov
- CSM Reşiţa - Ripensia Timişoara
- Luceafărul Oradea - FK Csikszereda Miercurea Ciuc
- FC Argeş - Petrolul Ploieşti
- SCM Gloria Buzău - Dunărea Călăraşi
- Metaloglobus Bucureşti - UTA Arad
Etapa a 19-a
23 noiembrie 2019
- UTA Arad - SSC Farul Constanţa
- Dunărea Călăraşi - Metaloglobus Bucureşti
- Petrolul Ploieşti - SCM Gloria Buzău
- FK Csikszereda Miercurea Ciuc - FC Argeş
- Ripensia Timişoara - Luceafărul Oradea
- Sportul Snagov - CSM Reşiţa
- Universitatea Cluj - ASU Politehnica Timişoara
- CS Mioveni - Turris-Oltul Turnu Măgurele
- Pandurii Târgu Jiu - Concordia Chiajna
- Daco-Getica Bucureşti - Rapid Bucureşti
RETURUL CAMPIONATULUI
- Etapa a 20-a - 30 noiembrie 2019
- Etapa a 21-a - 07 decembrie 2019
- Etapa a 22-a - 22 februarie 2020
- Etapa a 23-a - 29 februarie 2020
- Etapa a 24-a - 07 martie 2020
- Etapa a 25-a - 14 martie 2020
- Etapa a 26-a - 21 martie 2020
- Etapa a 27-a - 29 martie 2020
- Etapa a 28-a - 04 aprilie 2020
- Etapa a 29-a - 08 aprilie 2020 (intermediară)
- Etapa a 30-a - 11 aprilie 2020
- Etapa a 31-a - 17 aprilie 2020
- Etapa a 32-a - 25 aprilie 2020
- Etapa a 33-a - 02 mai 2020
- Etapa a 34-a - 09 mai 2020
- Etapa a 35-a - 13 mai 2020 (intermediară)
- Etapa a 36-a - 16 mai 2020
- Etapa a 37-a - 23 mai 2020
- Etapa a 38-a - 30 mai 2020
M.D.

Scrie comentariu

NOTA: Va rugam sa comentati la obiect, legat de continutul prezentat in material. Orice deviere in afara subiectului, folosirea de cuvinte obscene, atacuri la persoana autorului (autorilor) materialului, afisarea de anunturi publicitare, precum si jigniri, trivialitati, injurii aduse celorlalti cititori care au scris un comentariu se va sanctiona prin cenzurarea partiala a comentariului sau stergerea integrala. Site-ul www.curier.ro nu raspunde pentru opiniile postate in rubrica de comentarii, responsabilitatea formularii acestora revine integral autorului comentariului.


Nume:
Comentariu:



Cod:* Code


Vizualizari: 480

Fii primul care comenteaza articolul

Powered by AkoComment Tweaked Special Edition v.
AkoComment © Copyright 2004 by Arthur Konze - www.mamboportal.com
All right reserved

 


embedgooglemap.net

******* Hotel ILA - telefon: 0747943375 *******

  CurierTV - Televiziunea sufletului tau!
 
CurierTV - Televiziunea sufletului tau!
Intrebarea Curierului


Comentarii

Cum e turcul - şi pistolul. Cum e neamţul - şi poporul
Am vrea noi, romanii, sa fim ca nemtii... Ati intrat in campanie electorala pentru PSD si folositi pentru dezinformare "...
19/08/19 10:07 Mai mult...

Piteşteancă pe primul loc, la Academie
Nu mai fiti asa acri si incercati sa ajungeti unde au ajuns copiii admisi, mii de ore de meditatie, nopti pierdute si mu...
19/08/19 10:00 Mai mult...

Dică: „Putem creşte în valoare de la meci la meci“
Am vazut meciul , Clujul foarte slab , nic nu au ajuns la poarta noastra,nici un sut spre poarta . Acum dica vb de jucat...
19/08/19 09:09 Mai mult...

Cum e turcul - şi pistolul. Cum e neamţul - şi poporul
deci kwj nu e bun de pre;edinte. o alternativa ne propuneti, dle smeureanu. dar argumentat, ca un analist politic autent...
19/08/19 08:05 Mai mult...

Poliţistul împuşcat a murit
Erea tînăr dar Erea prost.
19/08/19 06:59 Mai mult...

Exclusiv
 Prima Pagina Curierul Zilei
Fii reporter!
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Zi record

Marţi, 06.08.2019

--- 2.722 vizitatori unici ---





Horoscop zilnic

 
Flag Counter


PRchecker.info