Curierul Zilei - - Liga 2 - Rezultatele etapei a 11-a
PRIMA PAGINA arrow RUBRICI arrow Sport arrow - Liga 2 - Rezultatele etapei a 11-a
 Publicitate pdf
- Liga 2 - Rezultatele etapei a 11-a
(0 voturi)
Tuesday, 15 October 2019


- Liga 2 - Rezultatele etapei a 11-a

Sâmbătă,
12 Octombrie
2 Viitorul Pandurii Târgu Jiu - Farul Constanţa     2-1 2 Ripensia Timişoara - CS Mioveni        0-5
2 Metaloglobus Bucureşti - Turris Oltul Turnu Măgurele    1-0
Duminică,
13 Octombrie
2 Sportul Snagov - Universitatea Cluj 1-1    
2 FK Csikszereda - Pandurii Târgu Jiu 2-2    
2 Petrolul Ploieşti - Daco-Getica 3-0
Miercuri,
6 Noiembrie
2 Campionii FC Argeş - CSM Reşiţa
2 SCM Gloria Buzău - ASU Politehnica Timişoara
2 UTA Arad - Concordia Chiajna
2 Dunărea Călăraşi - Rapid
CLASAMENT
1. Turris Tr Măgurele       11           25
2. CS Mioveni                 11           23
3. UTA Arad                     8           19
4. Gloria Buzău               10           19
5. Metaloglobus               11           18
6. Petrolul Ploieşti           10           18
7. FC Rapid                      9           17
8. Viitorul Pandurii            11           17
9. Campionii FC Argeş      10           16
10. Farul Constanţa           11           15
11. Concordia Chiajna       10           13
12. ASU Poli Timişoara      10           12
13. Universitatea Cluj         10           12
14. Dunărea Călăraşi         10           12
15. CSM Reşiţa                  10           12
16. Ripensia Timişoara       11           12
17. FK Csikszereda             10           10
18. Pandurii Târgu Jiu       11          6
19. Daco-Getica                 11           6
20. Sportul Snagov             11           2
Etapa 12
Miercuri, 16 Octombrie
2 Farul Constanţa - Universitatea Cluj        15:00
2 CS Mioveni - Sportul Snagov        15:00
2 Pandurii Târgu Jiu - Ripensia Timişoara        15:00
2 Daco-Getica Bucureşti - FK Csikszereda        15:00
2 Concordia Chiajna - Dunărea Călăraşi        15:00
2 ASU Politehnica Timişoara - Metaloglobus Bucureşti    15:00
2 CSM Reşiţa - SCM Gloria Buzău        15:00
2 Viitorul Pandurii Târgu Jiu - Campionii FC Argeş    15:00
2 Rapid - Petrolul Ploieşti   
    16:00
2 Turris Oltul Turnu Măgurele - UTA Arad        19:30
S.M.

Scrie comentariu

NOTA: Va rugam sa comentati la obiect, legat de continutul prezentat in material. Orice deviere in afara subiectului, folosirea de cuvinte obscene, atacuri la persoana autorului (autorilor) materialului, afisarea de anunturi publicitare, precum si jigniri, trivialitati, injurii aduse celorlalti cititori care au scris un comentariu se va sanctiona prin cenzurarea partiala a comentariului sau stergerea integrala. Site-ul www.curier.ro nu raspunde pentru opiniile postate in rubrica de comentarii, responsabilitatea formularii acestora revine integral autorului comentariului.


Nume:
Comentariu:



Cod:* Code


Vizualizari: 421

Fii primul care comenteaza articolul

Powered by AkoComment Tweaked Special Edition v.
AkoComment © Copyright 2004 by Arthur Konze - www.mamboportal.com
All right reserved

 


embedgooglemap.net


Zi record

Joi, 3.10.2019

--- 3.231 vizitatori unici ---

Flag Counter


PRchecker.info