Curierul Zilei - Preliminarii Euro 2020
PRIMA PAGINA arrow RUBRICI arrow Sport arrow Preliminarii Euro 2020
Fapt divers*** ️ Femeie arsă, în incendiu!     Fapt divers*** ️ Patru tineri au ajuns la spital     Fapt divers*** ️ Evacuaţi din bloc de frica focului     Editorial*** ️ De ce urăsc cuvântul „Cex”     Sport*** ️ Victorie la scor de neprezentare!     Social*** ️ Tichetele de masă şi voucherele se impozitează!    
 Publicitate pdf
Preliminarii Euro 2020
(0 voturi)
Friday, 15 November 2019


Preliminarii Euro 2020

Grupa A
l 14 noiembrie: Anglia – Muntenegru, Cehia – Kosovo (21:45)
l 17 noiembrie: Kosovo – Anglia, Bulgaria – Cehia (19:00)
Grupa B
l 14 noiembrie: Serbia – Luxemburg, Portugalia – Lituania (21:45)
l 17 noiembrie: Serbia – Ucraina, Luxemburg – Portugalia (16:00)
Grupa C
l 16 noiembrie: Irlanda de Nord – Olanda, Germania – Belarus (21:45)
l 19 noiembrie: Olanda – Estonia, Germania – Irlanda de Nord (21:45)
Grupa D
l 15 noiembrie: Elveţia – Georgia, Danemarca – Gibraltar (21:45)
l 18 noiembrie: Irlanda – Danemarca, Gibraltar – Elveţia (21:45)
Grupa E
l 16 noiembrie: Azerbaidjan – Ţara Galilor (19:00), Croaţia – Slovacia (21:45)
l 19 noiembrie: Ţara Galilor – Ungaria, Slovacia – Azerbaidjan (21:45)
Grupa F
l 15 noiembrie: Norvegia – Feroe (19:00), Spania – Malta, România – Suedia (21:45)
l 18 noiembrie: Suedia – Feroe, Spania – România, Malta – Norvegia (21:45)
Grupa G
l 16 noiembrie: Slovenia – Letonia (19:00), Israel – Polonia, Austria – Macedonia de Nord (21:45)
l 19 noiembrie: Polonia – Slovenia, Letonia – Austria, Macedonia de Nord – Israel (21:45)
Grupa H
l 14 noiembrie: Turcia – Islanda (19:00), Franța – Moldova, Albania – Andorra (21:45)
l 17 noiembrie: Moldova – Islanda, Andorra – Turcia, Albania – Franța (21:45)
Grupa I
l 16 noiembrie: Cipru – Scoţia (16:00), San Marino – Kazahstan, Rusia – Belgia (19:00)
l 19 noiembrie: Belgia – Cipru, San Marino – Rusia, Scoţia – Kazahstan (21:45)
Grupa J
l 15 noiembrie: Finlanda – Liechtenstein, Armenia – Grecia (19:00), Bosnia-Herţegovina – Italia (21:45)
l 18 noiembrie: Liechtenstein – Bosnia-Herţegovina, Italia – Armenia, Grecia – Finlanda (21:45)
S.M.

Scrie comentariu

NOTA: Va rugam sa comentati la obiect, legat de continutul prezentat in material. Orice deviere in afara subiectului, folosirea de cuvinte obscene, atacuri la persoana autorului (autorilor) materialului, afisarea de anunturi publicitare, precum si jigniri, trivialitati, injurii aduse celorlalti cititori care au scris un comentariu se va sanctiona prin cenzurarea partiala a comentariului sau stergerea integrala. Site-ul www.curier.ro nu raspunde pentru opiniile postate in rubrica de comentarii, responsabilitatea formularii acestora revine integral autorului comentariului.


Nume:
Comentariu:



Cod:* Code


Vizualizari: 448

Fii primul care comenteaza articolul

Powered by AkoComment Tweaked Special Edition v.
AkoComment © Copyright 2004 by Arthur Konze - www.mamboportal.com
All right reserved

 


embedgooglemap.net


Zi record

Luni, 11.11.2019

--- 2.687 vizitatori unici ---

Flag Counter


PRchecker.info