Curierul Zilei - FC Argeş va îmbrăca un nou echipament!
PRIMA PAGINA arrow sport arrow sport arrow FC Argeş va îmbrăca un nou echipament!
 Publicitate pdf
FC Argeş va îmbrăca un nou echipament!
(1 vot)
Tuesday, 03 December 2019


FC Argeş va îmbrăca un nou echipament!


FC Argeş va îmbrăca haine noi în returul acestei ediţii de campio­nat. Echipa din Trivale va beneficia de un nou echi­pament graţie partene­riatului cu sponsorul tehnic Macron, una dintre cele mai impor­tan­te firme de echipa­ment sportiv la nivel european.

Noul echipament este de culoare violet şi a fost denumit simbolic „TRICOUL 2020”. Are imprimantă pe partea din faţă stema clubului, logoul firmei producătoare şi numele sponsorului. Designul este futurist realizat prin sublimare şi este alcătuit din diferite forme geometrice neregulate realizate în 3 nuanţe de violet.
Gulerul tricoului este în formă de V. Pe mâneca din dreapta este imprimat logoul firmei Macron iar pe cea din stânga chipul lui Nicolae Dobrin. Pe spatele tricoului, chiar pe guler, este imprimat tricolorul României şi numele a doi dintre cei mai importanţi sponsori ai echipei. Noul echipament de joc a fost deja folosit la meciul de acum câteva zile cu Ripensia Timişoara şi urmează să fie utilizat pe toată durata returului.

Multe surprize la magazinul de prezentare

În scurt timp clubul FC Argeş va inaugura şi magazinul de prezentare. Acesta va fi amplasat în centrul oraşului, într-un spaţiu de la parterul Casei Cărţii. Sponsorul tehnic al echipei noastre şi reprezentanţii clubului nostru au pregătit multe surprize pentru fanii vulturilor violeţi. Suporterii vor găsi în acest magazin tricouri, tricouri replică, şorturi, treninguri de antrenament şi de prezentare, hanorace, geci de iarnă, veste, mănuşi, borsete, jambiere şi multe alte obiecte în culorile alb-violet. Preţurile acestor produse şi modalitatea de vânzare a acestora urmează a fi anunţate în această lună când este programată deschiderea magazinului. Din luna ianuarie produsele vor fi comercializate şi în mediul on line prin magazinul virtual deschis pe pagina web a clubului, cu livrarea în întreaga ţară.    
M.D.

Scrie comentariu

NOTA: Va rugam sa comentati la obiect, legat de continutul prezentat in material. Orice deviere in afara subiectului, folosirea de cuvinte obscene, atacuri la persoana autorului (autorilor) materialului, afisarea de anunturi publicitare, precum si jigniri, trivialitati, injurii aduse celorlalti cititori care au scris un comentariu se va sanctiona prin cenzurarea partiala a comentariului sau stergerea integrala. Site-ul www.curier.ro nu raspunde pentru opiniile postate in rubrica de comentarii, responsabilitatea formularii acestora revine integral autorului comentariului.


Nume:
Comentariu:Cod:* Code


Vizualizari: 610

Comentarii (1)
Scris de ROMICA in 03-12-2019 12:22 - Vizitator
 
 
AU CAM DE TOATE BAIETII. EU CRED CA SE VA PROMOVA.SI NU LA BARAJ. DE PE 1 SAU 2. PE 3 VA FII RAPIDUL
 

Powered by AkoComment Tweaked Special Edition v.
AkoComment © Copyright 2004 by Arthur Konze - www.mamboportal.com
All right reserved

 


embedgooglemap.net

******* Hotel ILA - telefon: 0747943375 *******

  CurierTV - Televiziunea sufletului tau!
 
CurierTV - Televiziunea sufletului tau!
Intrebarea Curierului


Exclusiv
 Prima Pagina Curierul Zilei
Fii reporter!
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Zi record

Luni, 11.11.2019

--- 2.687 vizitatori unici ---

 
Flag Counter


PRchecker.info