Curierul Zilei - Azi şi mîine, din nou fotbal pe teren sintetic
PRIMA PAGINA arrow campanii arrow Liga Centrick arrow Azi şi mîine, din nou fotbal pe teren sintetic

*** La Petrochimie, vin anglo-americanii!      *** Sute de sindicalişti argeşeni protestează în Capitală      *** Percheziţii la Dan Săndulescu      *** Alertă în zadar pentru doi beţivani!      *** Deţinuţii vor pleca mai repede acasă      *** Şi-a găsit fratele într-un spital în Suedia      *** „Rivalitate exagerată!“      *** O victorie şi un egal în Campionatul Naţional!      *** 7 echipe calificate la turneul final      *** Cîte 10 jucători de la adversari      *** O victorie, un egal şi trei înfrîngeri      *** LPF a stabilit echipa ideală a turului sezonului regulat în Liga I Betano, în urma unor criterii de departajare proprii      *** Liga Campionilor, etapa 3      *** Mircea Bârloiu expune la Metopa      *** Drama unei tinere mame!      *** Turist în tenişi, rătăcit spre Bîlea Lac!      *** Urs împuşcat la Corbi!     

 
Azi şi mîine, din nou fotbal pe teren sintetic Imprimare E-mail
(3 voturi)
sâmbătă, 17 octombrie 2009

Azi şi mîine, din nou fotbal pe teren sintetic

Sîmbãtã, 17 octombrie 2009

l ora 13.00 Meci 25: E1 - E3 POIANA LACULUI - DINAMO BANATULUI
l ora 14.00 - Meci 29: G1 - G3 POPAS CERBU - INTERNAŢIONAL UDENI
l ora 15.00 - Meci 32: H2 - H4 JEOLINII - SPORTING TRIVALE
l ora 16.00 - Meci 39: D1 - D4 BARCELONA STÎLPENI - PRUNDU TEAM
l ora 17.00 - Meci 30: G2 - G4 VULTURII CÎMPULUNG - FC ROLAST
l ora 18.00 - Meci 36: B2 - B3 CENTRICK - ŞOIMII PATRIEI
l ora 19.00 - Meci 34: A2 - A3 6 MARTIE - CURIERUL
l ora 20.00 - Meci 35: B1 - B4 RICHIŢELE - ATLETIC BRADU
l ora 21.00 - Meci 33: A1 - A4 SMART - DÃNUTZA
l ora 22.00 - Meci 23: D1 - D3 BARCELONA STÎLPENI - LIVERPUL

Duminicã, 18 octombrie 2009

l ora 10.00 - Meci 3: B1 - B2 RICHIŢELE - CENTRICK
l ora 12.00 - Meci 31: H1 - H3 TROIA - VALEA URSULUI
l ora 13.00 - Meci 40: D2 - D3 VULTURII LUI DOBRIN - LIVERPUL
l ora 14.00 - Meci 41: E1 - E4 POIANA LACULUI - MUDARA
l ora 15.00 - Meci 42: E2 - E3 MALMU FF - DINAMO BANATULUI
l ora 16.00 - Meci 43: F1 - F4 ATLETIC GEAMÃNA - IDROTERM
l ora 18.00 - Meci 45: G1 - G4 POPAS CERBU - FC ROLAST
l ora 19.00 - Meci 4: B3 - B4 ŞOIMII PATRIEI - ATLETIC BRADU
l ora 20.00 - Meci 47: H1 - H4 TROIA - SPORTING TRIVALE
l ora 21.00 - Meci 48: H2 - H3 JEOLINII - VALEA URSULUI
l ora 22.00 - Meci 38: C2 - C3 ATLETICO PITEŞTI - SPORTIS
Vizualizari: 19682

Fii primul care comenteaza articolul

Scrie comentariu

NOTA: Va rugam sa comentati la obiect, legat de continutul prezentat in material. Orice deviere in afara subiectului, folosirea de cuvinte obscene, atacuri la persoana autorului (autorilor) materialului, afisarea de anunturi publicitare, precum si jigniri, trivialitati, injurii aduse celorlalti cititori care au scris un comentariu se va sanctiona prin cenzurarea partiala a comentariului sau stergerea integrala. Site-ul www.curier.ro nu raspunde pentru opiniile postate in rubrica de comentarii, responsabilitatea formularii acestora revine integral autorului comentariului.


Nume:
Comentariu:



Cod:* Code

Powered by AkoComment Tweaked Special Edition v.
AkoComment © Copyright 2004 by Arthur Konze - www.mamboportal.com
All right reserved

 
< Precedent   Următor >


CurierTV - Televiziunea sufletului tau!
Intrebarea Curierului
 
căutare personalizată

Horoscop zilnic

Google Analytics

Sfinții zilei

Zi record

Marți, 19.09.2017

--- 4.149 vizitatori unici ---

 
 




 

Ghid TV

Mersul trenurilor

Flag Counter