Curierul Zilei - Liga Campionilor, etapa 6
PRIMA PAGINA arrow sport arrow stiri sport arrow Liga Campionilor, etapa 6

*** Fiscul controlează nunţile!     *** Administratorii puşi să deschidă vanele la căldură     *** Campanie pentru prevenirea violenţei în familie     *** PASTILA de UMOR      *** Festivalul Naţional de Muzică Folk Trivale Fest     *** Să ne amintim de pictorul Costel Butoi    *** Studenţii de la UPIT la Tîrgul de job-uri      *** Au sosit 374 de bilete de tratament!     *** „Novecento”     *** Deţinut celebru mort     *** Fostul primar s-a trezit cu mascaţii la uşă     *** Percheziţii la samsari de maşini     *** Badea de la Evidenţă din nou, director     *** Familia Tiucă încă aşteaptă despăgubirile promise      *** Culisele meciului     *** Gol anulat şi accidentare gravă     *** Petrolul - CS Mioveni 0-0     *** Ocazii mari în prelungiri     *** Leii din Bănie vin în bîrlogul Urşilor!     *** Act caritabil la meci: SUSŢINEM CAUZA CORINEI !     *** Meci cu grad ridicat de periculozitate     *** Meci special pentru Gheorghe     *** Victoria este obligatorie!     *** Vor să urce pe podium!     *** „Să profite de şansa pe care o au!“     *** „Să recuperăm punctele pierdute etapa trecută!“    

 
Liga Campionilor, etapa 6 Imprimare E-mail
(0 voturi)
miercuri, 06 decembrie 2017


Liga Campionilor, etapa 6

Astăzi, ora 21.45
Grupa E
l Liverpool - Spartak Moscow (Telekom Sport 2)
l Maribor - Sevilla Grupa F
l Feyenoord - Napoli (Telekom Sport 4)
l Shakhtar Donetsk - Manchester City (Telekom Sport 3)
Grupa G
l FC Porto - Monaco
l RB Leipzig - Besiktas
Grupa H
l Real Madrid - Dortmund (Telekom Sport 1)
l Tottenham - APOEL
S-au jucat aseară
Grupa A:
l Manchester United - ŢSKA Moscova
l Benfica - FC Basel
Grupa B:
l Bayern Munchen - PSG
l Celtic - Anderlecht
Grupa C:
l Chelsea - Atletico Madrid
l AS Roma - Qarabag
Grupa D:
l FC Barcelona - Sporting Lisabona
l Olympiakos - Juventus
Europa League, etapa 6
Grupa A
l Slavia Prague - FC Astana
l Villarreal - Maccabi Tel Aviv
Grupa B
l Young Boys - Skenderbeu
l Dynamo Kiev - Partizan
Grupa C
l Basaksehir - Braga
l Hoffenheim - Ludogorets
Grupa D
l Rijeka - AC Milan (Telekom Sport 2)
l Austria Vienna - AEK Athens FC (Telekom Sport 3)
Grupa E
l Apollon - Everton
l Atalanta - Lyon
Grupa F
l FC Copenhagen - Sheriff Tiraspol
l Zlin - Lokomotiv Moscow
Mîine, ora 22,05
Grupa G
l FCSB - Lugano (Pro TV, Telekom Sport 1)
l H. Beer Sheva - Plzen
Grupa H
l FK Crvena zvezda - FC Koln
l Arsenal - BATE (Telekom Sport 2)
Grupa I
l Guimaraes - Konyaspor
l Marseille - Salzburg
Grupa J
l FK Zorya Luhansk - Ath Bilbao (Telekom Sport 3)
l Hertha Berlin - Ostersunds
Grupa K
l Vitesse - Nice
l Waregem - Lazio
Grupa L
l Real Sociedad - Zenit Petersburg
l Vardar - Rosenborg
Grupaj realizat de S.Mihai

Vizualizari: 1159

Fii primul care comenteaza articolul

Scrie comentariu

NOTA: Va rugam sa comentati la obiect, legat de continutul prezentat in material. Orice deviere in afara subiectului, folosirea de cuvinte obscene, atacuri la persoana autorului (autorilor) materialului, afisarea de anunturi publicitare, precum si jigniri, trivialitati, injurii aduse celorlalti cititori care au scris un comentariu se va sanctiona prin cenzurarea partiala a comentariului sau stergerea integrala. Site-ul www.curier.ro nu raspunde pentru opiniile postate in rubrica de comentarii, responsabilitatea formularii acestora revine integral autorului comentariului.


Nume:
Comentariu:



Cod:* Code

Powered by AkoComment Tweaked Special Edition v.
AkoComment © Copyright 2004 by Arthur Konze - www.mamboportal.com
All right reserved

 
< Precedent   Următor >
embedgooglemap.net
 

 

******* Hotel ILA - telefon: 0747943375 *******

  CurierTV - Televiziunea sufletului tau!
Intrebarea Curierului



 Prima Pagina Curierul Zilei
Fii reporter!

Google Analytics




































Zi record

Joi, 04.10.2018

--- 4.700 vizitatori unici ---

Sfinții zilei

 




 

Horoscop zilnic

 

Mersul trenurilor

Flag Counter


PRchecker.info