Curierul Zilei - Programul de pregătire şi amicalele echipelor de fotbal din Argeş
PRIMA PAGINA arrow Sport arrow Programul de pregătire şi amicalele echipelor de fotbal din Argeş

*** Absolvenţii primesc 1.500 lei, la angajare      *** Dacii îşi îngropau cenuşa în cimitire     *** Începe înscrierea la licee!     *** Elevii vor reducere pe toate liniile de transport din Piteşti!     *** Surorile au scăpat în mod miraculos     *** Două victime dintr-o lovitură, la Comisariat!     *** O rupere de nori a făcut prăpăd la Boteni     *** A murit în faţa WC-ului unui magazin     *** Ursul a mai omorît o capră şi două oi     *** Bebeluş dus cu elicopterul la Tîrgovişte     *** Antigona, la Festivalul de Teatru Miturile Cetăţii     *** Sînzienele poartă ie, la Biblioteca Judeţeană     *** Spectacol de teatru şi dans     *** Zanfir la Balcaniadă     *** Patru echipe ar putea promova în Liga !     *** Rezultate CM 2018     *** Uruguayul, a doua echipă calificată în Optimi! nbsp;   

 
Programul de pregătire şi amicalele echipelor de fotbal din Argeş Imprimare E-mail
(0 voturi)
vineri, 12 ianuarie 2018


Programul de pregătire şi amicalele echipelor de fotbal din Argeş

CS Mioveni
l 15 ianuarie: reunirea lotului
l 22 ianuarie - 2 februarie: cantonament
l 2 februarie: CS Mioveni - Unirea Bascov
l 7 februarie: CS Mioveni - CSM Baloteşti
l 10 februarie: CS Mioveni - Metaloglobus
l 14 februarie: CS Afumaţi - CS Afumaţi
l 17 februarie: Chindia Tîrgovişte - CS Mioveni
FC Argeş
l 11 ianuarie: reunirea lotului
l 23 ianuarie - 2 februarie: cantonament la IATSA
l 25 ianuarie: FC Ageş - Unirea Bascov
l 28 ianuarie: FC Argeş - adversar necunocut
l 1 februarie: FC Argeş - Rapid Bucureşti
l 7 februarie: FC Argeş - Chindia Tîrgovişte
l 10 februarie: FC Argeş - Petrolul Ploieşti
l 14 februarie: Metaloglobus - FC Argeş
l 17 februarie: FC Argeş - adversar necunoscut
CS Mioveni II
l 22 ianuarie: reunirea lotului
l 29 ianuarie: Atletic Bradu - CS Mioveni II
l 7 februarie: CS Mioveni II - Concordia Chiajna II
l 14 februarie: ACSO Filiaşi - CS Mioveni II
l 24 februarie: CS Mioveni II - Sporting Roşiori
Atletic Bradu
l programul va fi stabilit astăzi
Unirea Bascov
l 23 ianuarie: reunirea lotului
l 25 ianuarie: FC Argeş - Unirea Bascov
l 29 ianuarie - 3 februarie: cantonament
l 2 februarie: CS Mioveni - Unirea Bascov
l 4 februarie: Unirea Bascov - CSM Alexandria
l 11 februarie: Unirea Bascov - adversar Liga a IV-a Vîlcea
l dată necunoscută: Unirea Bascov - Atletic Bradu
l dată necunoscută: Unirea Bascov - AFC Aninoasa
S.Mihai

Vizualizari: 1273

Fii primul care comenteaza articolul

Scrie comentariu

NOTA: Va rugam sa comentati la obiect, legat de continutul prezentat in material. Orice deviere in afara subiectului, folosirea de cuvinte obscene, atacuri la persoana autorului (autorilor) materialului, afisarea de anunturi publicitare, precum si jigniri, trivialitati, injurii aduse celorlalti cititori care au scris un comentariu se va sanctiona prin cenzurarea partiala a comentariului sau stergerea integrala. Site-ul www.curier.ro nu raspunde pentru opiniile postate in rubrica de comentarii, responsabilitatea formularii acestora revine integral autorului comentariului.


Nume:
Comentariu:



Cod:* Code

Powered by AkoComment Tweaked Special Edition v.
AkoComment © Copyright 2004 by Arthur Konze - www.mamboportal.com
All right reserved

 
< Precedent   Următor >
embedgooglemap.net

******* Hotel ILA - telefon: 0747943375 *******

 


  CurierTV - Televiziunea sufletului tau!
Intrebarea Curierului



căutare personalizată

Horoscop zilnic

Google Analytics




















Sfinții zilei

Zi record

Luni, 4.06.2018

--- 4.322 vizitatori unici ---

 
 




 

Mersul trenurilor

Flag Counter