Curierul Zilei - Programul meciurilor CM 2018
PRIMA PAGINA arrow sport arrow stiri sport arrow Programul meciurilor CM 2018

*** Asfaltaţi-le drumul, altfel, o luaţi!     *** Pericol de pestă la oi şi capre!     *** S.Ed.C. Mioveni oferă Servicii de Curăţire a scării blocului      *** Începe Bacul de toamnă!      *** Au început soldările de vară!     *** Nicolae Furdui Iancu, în recital la Piteşti     *** Sportiv, preluat în comă de SMURD     *** Îndrăgostitul a rămas agăţat în gard     *** Au căzut cu maşina în pîrîu     *** S-au înfipt cu maşina într-un cap de pod     *** Copil captiv în maşina răsturnată     *** Şoferul beat a provocat accident     *** La 80 de ani, putea să moară strivit de tractor     *** Salvat de fiu de la înec     *** Liga 1 - Etapa 5 : Rezultate şi marcatori     *** Andone, suspendat     *** Caseta tehnică     *** La 2 puncte de lider!     *** Săndoi: "Cel mai greu adversar a fost căldura!"     *** Un croat, un suedez şi un român la BCM U FC Argeş!     *** Trei goluri marcate de mijlocaşi!    

 
Programul meciurilor CM 2018 Imprimare E-mail
(1 vot)
joi, 14 iunie 2018

Microbişti, decupaţi şi puneţi în ramă!

Programul meciurilor CM 2018

14 iunie
l ora 18:00 – Rusia – Arabia Saudită (Moscova, Lujniki) – TVR 1, TVR HD
15 iunie
l ora 15:00 – Egipt – Uruguay (Ekaterinburg) – TVR 1, TVR HD
l ora 18:00 – Maroc – Iran (Sankt Petersburg) – TVR 1, TVR HD
l ora 21:00 – Portugalia – Spania (Soci) – TVR 1, TVR HD
16 iunie
l ora 13:00 – Franţa – Australia (Kazan) – TVR 1, TVR HD
l ora 16:00 – Argentina – Islanda (Moscova, Spartak) – TVR 1, TVR HD
l ora 19:00 – Peru – Danemarca (Saransk) – TVR 1, TVR HD
l ora 22:00 – Croaţia – Nigeria (Kalinigrad) – TVR 1, TVR HD
17 iunie
l ora 15:00 – Costa Rica – Serbia (Samara) – TVR 1, TVR HD
l ora 18:00 – Germania – Mexic (Moscova, Lujniki) – TVR 1, TVR HD
l ora 21:00 – Brazilia – Elveţia (Rostov) – TVR 1, TVR HD
18 iunie
l ora 15:00 – Suedia – Coreea de Sud (Novgorod) – TVR 1, TVR HD
l ora 18:00 – Belgia – Panama (Soci) – TVR 1, TVR HD
l ora 21:00 – Tunisia – Anglia (Volgograd) – TVR 1, TVR HD
19 iunie
l ora 15:00 – Polonia – Senegal (Moscova, Spartak) – TVR 1, TVR HD
l ora 18:00 – Columbia – Japonia (Saransk) – TVR 1, TVR HD
l ora 21:00 – Rusia – Egipt (Sankt Petersburg) – TVR 1, TVR HD
20 iunie
l ora 15:00 – Portugalia – Maroc (Moscova, Lujniki) – TVR 1, TVR HD
l ora 18:00 – Uruguay – Arabia Saudită (Rostov-pe-Don) – TVR 1, TVR HD
l ora 21:00 – Iran – Spania (Kazan) – TVR 1, TVR HD
21 iunie
l ora 15:00 – Franţa – Peru (Ekaterinburg) – TVR 1, TVR HD
l ora 18:00 – Danemarca – Australia (Samara) – TVR 1, TVR HD
l ora 21:00 – Argentina – Croaţia (Novgorod) – TVR 1, TVR HD
22 iunie
l ora 15:00 – Brazilia – Costa Rica (Sankt Petersburg) – TVR 1, TVR HD
l ora 18:00 – Nigeria – Islanda (Volgograd) – TVR 1, TVR HD
l ora 21:00 – Serbia – Elveţia (Kalinigrad) – TVR 1, TVR HD
23 iunie
l ora 15:00 – Belgia – Tunisia (Moscova, Spartak) – TVR 1, TVR HD
l ora 18:00 – Germania – Suedia (Soci) – TVR 1, TVR HD
l ora 21:00 – Coreea de Sud – Mexic (Rostov) – TVR 1, TVR HD
24 iunie
l ora 15:00 – Anglia – Panama (Novgorod) – TVR 1, TVR HD
l ora 18:00 – Japonia – Senegal (Ekaterinburg) – TVR 1, TVR HD
l ora 21:00 – Polonia – Columbia (Kazan) – TVR 1, TVR HD
25 iunie
l ora 17:00 – Uruguay – Rusia (Samara) – TVR 1, TVR HD
l ora 17:00 – Arabia Saudită – Egipt (Volgograd) – TVR 2
l ora 21:00 – Spania – Maroc (Kalinigrad) – TVR 1, TVR HD
l ora 21:00 – Iran – Portugalia (Saransk) – TVR 2
26 iunie
l ora 17:00 – Danemarca – Franţa (Moscova, Lujniki) – TVR 1, TVR HD
l ora 17:00 – Australia – Peru (Soci) – TVR 2
l ora 21:00 – Islanda – Croaţia (Rostov) – TVR 1, TVR HD
l ora 21:00 – Nigeria – Argentina (Sankt Petersburg) – TVR 2
27 iunie
l ora 17:00 – Mexic – Suedia (Ekaterinburg) – TVR 2
l ora 17:00 – Coreea de Sud – Germania (Kazan) – TVR 1, TVR HD
l ora 21:00 – Serbia – Brazilia (Moscova, Spartak) – TVR 1, TVR HD
l ora 21:00 – Elveţia – Costa Rica (Novgorod) – TVR 2
28 iunie
l ora 17:00 – Senegal – Columbia (Volgograd) – TVR 2
l ora 17:00 – Japonia – Polonia (Samara) – TVR 1, TVR HD
l ora 21:00 – Anglia – Belgia (Kalinigrad) – TVR 1, TVR HD
l ora 21:00 – Panama – Tunisia (Saransk) – TVR 2

Optimile de finală
30 iunie
l ora 16:00 (optimi 1) 1C - 2D (Kazan)– TVR 1, TVR HD
l ora 20:00 (optimi 2) 1A - 2B (Soci)– TVR 1, TVR HD
1 iulie
l ora 16:00 (optimi 3) 1B - 2A (Moscova, Lujniki)– TVR 1, TVR HD
l ora 20:00 (optimi 4) 1D - 2C (Nijni Novgorod)– TVR 1, TVR HD
2 iulie
l ora 16:00 (optimi 5) 1E - 2F (Samara)– TVR 1, TVR HD
l ora 20:00 (optimi 6) 1G - 2H (Rostov-pe-Don)– TVR 1, TVR HD
3 iulie
l ora 16:00 (optimi 7) 1F - 2E (Sankt Petersburg)– TVR 1, TVR HD
l ora 20:00 (optimi 8) 1H - 2G (Moscova, Spartak)– TVR 1, TVR HD

Sferturi de finală
6 iulie
l ora 16:00 (sfertul 1): cîştigătoare optimi 1 - cîştigătoare optimi 2 (Nijni Novgorod)– TVR 1, TVR HD
l ora 20:00 (sfertul 2): cţştigătoare optimi 5 - cîştigătoare optimi 6 (Kazan)– TVR 1, TVR HD
7 iulie
l ora 16:00 (sfertul 3): cîştigătoare optimi 7 - cîştigătoare optimi 8 (Samara)– TVR 1, TVR HD
l ora 20:00 (sfertul 4): cîştigătoare optimi 3 - cîştigătoare optimi 4 (Soci)– TVR 1, TVR HD

Semifinale
10 iulie
l ora 20:00 (semifinala 1): cîştigătoare sfert 1 - cîştigătoare sfert 2 (Sankt Petersburg)– TVR 1, TVR HD
11 iulie
l ora 20:00 (semifinala 2): cîştigătoare sfert 3 - cîştigătoare sfert 4 (Lujniki, Moscova)– TVR 1, TVR HD

Finala mică
14 iulie
l ora 16:00 Învinsele din semifinalele 1 şi 2 (Sankt Petersburg)– TVR 1, TVR HD

FINALA
15 iulie
l ora 17:00 Învingătoarele din semifinalele 1 şi 2 (Lujniki, Moscova)– TVR 1, TVR HD

Grupa A
1. Rusia
2. Arabia Saudită
3. Egipt
4. Uruguay
Grupa B
1. Portugalia
2. Spania
3. Maroc
4. Iran
Grupa C
1. Franţa
2. Australia
3. Peru
4. Danemarca

Grupa D
1. Argentina
2. Islanda
3. Croaţia
4. Nigeria

Grupa E
1. Brazilia
2. Elveţia
3. Costa Rica
4. Serbia

Grupa F
1. Germania
2. Mexic
3. Suedia
3. Coreea de Sud

Grupa G
1. Belgia
2. Panama
3. Tunisia
4. Anglia

Grupa H
1. Polonia
2. Senegal
3. Columbia
4. Japonia
S.Mihai

Vizualizari: 886

Fii primul care comenteaza articolul

Scrie comentariu

NOTA: Va rugam sa comentati la obiect, legat de continutul prezentat in material. Orice deviere in afara subiectului, folosirea de cuvinte obscene, atacuri la persoana autorului (autorilor) materialului, afisarea de anunturi publicitare, precum si jigniri, trivialitati, injurii aduse celorlalti cititori care au scris un comentariu se va sanctiona prin cenzurarea partiala a comentariului sau stergerea integrala. Site-ul www.curier.ro nu raspunde pentru opiniile postate in rubrica de comentarii, responsabilitatea formularii acestora revine integral autorului comentariului.


Nume:
Comentariu:



Cod:* Code

Powered by AkoComment Tweaked Special Edition v.
AkoComment © Copyright 2004 by Arthur Konze - www.mamboportal.com
All right reserved

 
< Precedent   Următor >
embedgooglemap.net

******* Hotel ILA - telefon: 0747943375 *******

  CurierTV - Televiziunea sufletului tau!

 

Intrebarea Curierului



 Prima Pagina Curierul Zilei
Fii reporter!

Google Analytics




































Sfinții zilei

Zi record

Luni, 23.07.2018

--- 3.674 vizitatori unici ---

Horoscop zilnic

 
 




 

Mersul trenurilor

Flag Counter


PRchecker.info