În perioada 28-29 februarie, la Bucureşti a avut loc finala Campionatului Naţional de Atletism în sală rezervat seniorilor, întrecere la care au participat cei mai buni sportivi din ţară. La acest concurs, CSM Piteşti a reuşit să câştige 6 medalii, dintre care 2 de aur, 3 de argint şi 1 de bronz.
Rezultatele CSM Piteşti:
– Tache Alexandru Loc-I Seniori şi Tineret triplusalt
– Cioacă Bogdan Loc-II la Seniori şi Tineret triplusalt
– Zamfir Constantin Loc-II la Tineret greutate
– Ştafeta de 4x2tururi Loc-III la Tineret (Gheorghe Paul, Angelescu Florin, Ionaş Dumitru, Dobrică Mariusan). M.D.
ZIARUL CURIERUL ZILEI ESTE INTERESAT DE OPINIILE ŞI SUGESTIILE DUMNEAVOASTRĂ, LEGATE DE CONŢINUTUL CURIER.RO.
De asemenea, aducem în atenţia tuturor CLIENȚILOR noștri ACTUALI și VIITORI, noua adresă de E-MAIL a redacţiei: anuntcurierulzilei@gmail.com Trimite
CONTACTAŢI-NE LA TELEFOANELE: 0248/215740; 0248/215726; 0348/401525











