Acasă Rubrici Social - Economic A crescut numărul persoanelor izolate

A crescut numărul persoanelor izolate

0

Ieri, în România erau 158 de cazuri confirmate cu COVID-19, 14.845 cetățeni în izolare și 3.078 în carantină. Potrivit Institutului Național de Sănătate Publică, la nivelul județului Argeș nu era niciun caz confirmat cu coronavirus, erau 471 persoane izolate și 82 în carantină. Numărul persoanelor izolate a crescut cu 176 persoane față de duminică. Creșterea se datorează faptului că se impune izolarea pentru toți românii care se întorc din țări al căror număr de cazuri confirmate este de cel puțin 500 de persoane. M.S.

Jojobet GirişFree PornkralbetjojobetjojobetjojobetjojobetStarzbetMadridbetcratosroyalbetmatbet girişjojobetbetnanokralbetgrandpashabet girişdeneme bonusu veren siteler 2026deneme bonusu veren siteler 2026grandpashabetgrandpashabetMarsbahis GirişcasibomjojobetCasibomJojobet Girişcasibom girişDeneme Bonusu Veran Siteler 2026jojobetjojobet girişjojobet girişcasino sitelericasibomCasibom GirişjojobetCasibom