Acasă Rubrici Social - Economic Vârstnicii au interzis în Casa de Pensii!

Vârstnicii au interzis în Casa de Pensii!

0

Noi măsuri luate la Casa Județeană de Pensii Argeș! Din motive de siguranță medicală legate de prevenirea răspândirii și infectarii cu COVID -19, Casa Județeană de Pensii Argeș a anunțat că înceând de ieri, este interzis accesul în instituție pentru persoanele cu vârsta peste 65 de ani, pe toată durata decretării stării de urgență. I.I.

Jojobet Girişnieuwsmatbetmeritbet girişcasibommatbetmatbetcasino siteleriDeneme Bonusu Veren SitelerDeneme Bonusu Veren SitelerholiganbetcasibomcasibomholiganbetGrandpashabetgrandpashabetcasibomGrandpashabetjojobetCasibomCasibomGrandpashabetgrandpashabetcasibomLaatste nieuwscasibomjojobet girişcasibom girişgrandpashabetMeritking Girişaagrandpashabet girişgrandpashabetjojobetDeneme bonusu mobildeneme bonusuMadridbetMadridbetJojobetJojobetgrandpashabet girişholiganbet