Acasă Rubrici Fapt Divers Amendați că nu aveau declarație de deplasare

Amendați că nu aveau declarație de deplasare

0

Angajați ai Poliției, Jandarmeriei, Poliției Locale, Armatei și din cadrul altor structuri au participat la mai multe acțiuni pentru prevenirea îmbolnăvirilor cu virusul COVID-19 în județul Argeș. Astfel, în ultimele 24 de ore, au fost verificate 1959 de persoane, cu privire la respectarea măsurilor de izolare sau carantină. Au fost constatate 286 de sancțiuni contravenționale, în valoare totală de aproximativ 541.000 de lei, pentru persoanele care nu au respectat măsura privind restricționarea circulației. Vestea buna este că nu au mai fost întocmite dosare penale noi pentru săvârșirea infracțiunii de zădărnicirea combaterii bolilor. M.Sandu

Jojobet Girişnieuwsmatbetmeritbet girişcasibommatbetmatbetcasino siteleriDeneme Bonusu Veren SitelerDeneme Bonusu Veren SitelerholiganbetcasibomcasibomholiganbetGrandpashabetgrandpashabetcasibomGrandpashabetjojobetCasibomCasibomGrandpashabetgrandpashabetcasibomgrandpashabetLaatste nieuwscasibomjojobet girişcasibom girişgrandpashabetMeritking Girişaagrandpashabet girişgrandpashabetjojobetDeneme bonusu mobildeneme bonusu