Acasă Rubrici Fapt Divers Amendat că i-a înjurat pe polițiști

Amendat că i-a înjurat pe polițiști

0

În ultimele 24 de ore, angajați ai Poliției, Jandarmeriei, Poliției Locale și Armatei au participat la mai multe acțiuni pentru prevenirea îmbolnăvirilor cu virusul COVID-19 în județul Argeș. Au fost verificate 942 de persoane, cu privire la respectarea măsurilor de izolare sau carantină. Au fost constatate 227 de sancțiuni contravenționale, în valoare de aproximativ 370.000 de lei, pentru persoanele care nu au respectat măsura privind restricționarea circulației, informează Instituția Prefectului. Prinrtre cei verificați se numără și un bărbat în vârstă de 41 ani, din Câmpulung, care a primit o amendă de 13.000 lei pentru mai multe abateri. Acesta a încălcat prevederile ordonanțelor militare, a consumat alcool în spațiul public, a refuzat să se legitimeze și a adresat injurii oamenilor legii. M.S.

Jojobet GirişFree PornkralbetjojobetjojobetjojobetjojobetStarzbetMadridbetcratosroyalbetmatbet girişjojobetbetnanokralbetgrandpashabet girişdeneme bonusu veren siteler 2026deneme bonusu veren siteler 2026betsmovejojobetMarsbahis GirişjojobetcasibomCasibomJojobet Girişcasibom girişDeneme Bonusu Veran Siteler 2026jojobetjojobet girişjojobet girişCasibomcasino sitelericasibom