Acasă Ştiri On-Line 19 pacienţi vindecaţi de COVID-19

19 pacienţi vindecaţi de COVID-19

0



După o veste proastă vinde şi o veste bună! Într-o zi, a crescut şi numărul de cazuri de coronavirus, conrimat în Argeş dar şi nunărul de peroane vindecate. Astfel, dacă marţi erau 11 pacienţi la care testele au ieşit negative după perioada de tratament, miercuri numărul acestora a ajuns la 19, având cu 8 mai multe vindecări.


Instituția Prefectului Argeș informează că situația epidemiologică din județ, conform datelor DSP, se prezintă după cum urmează:
-persoane aflate în carantină instituționalizată: 190;
-persoane vindecate: 19;
-persoane diagnosticate pozitiv: 110;
-persoane decedate: 5. M.S.


Jojobet Girişnieuwsmatbetmeritbet girişcasibommatbetmatbetcasino siteleriDeneme Bonusu Veren SitelerDeneme Bonusu Veren SitelergrandpashabetcasibomcasibomholiganbetGrandpashabetgrandpashabetcasibomGrandpashabetholiganbetCasibomCasibomGrandpashabetgrandpashabetcasibomgrandpashabetLaatste nieuwscasibomjojobet girişcasibom girişgrandpashabetMeritking Girişaagrandpashabet girişgrandpashabetjojobet