Acasă Rubrici Fapt Divers Gonea cu 140 de kilometri la oră

Gonea cu 140 de kilometri la oră

0


Duminică, poliţiştii din cadrul Biroului Rutier Pitești au depistat un tânăr de 23 de ani, care circula cu viteză excesivă. Robert R., din Pitești, conducea unMercedes, pe strada Frații Golești, din Piteşti, cu 140 km/h. Tânărul a fost sancţionat, cu amendă în valoare de 1305 lei, şi i-a fost suspendat dreptul de a conduce pentru 90 de zile. M.S.


Jojobet GirişFree Porn VideosjojobetcasibomjojobetcasibomMariobetMadridbetcratosroyalbetmatbet girişjojobetbetnanokralbetdeneme bonusudeneme bonusu veren siteler 2026deneme bonusu veren siteler 2026grandpashabetcasibomMarsbahis GirişcasibomcasibomJojobet Girişcasibom girişGrandPashaBet Şikayetvarjojobetjojobet girişcasino siteleriCasibom GirişholiganbetCasibomcasibomcasibomcasibomjojobetcasibom girişjojobet giriş