Acasă Rubrici Social - Economic Angajații Primăriei Mioveni au donat sânge

Angajații Primăriei Mioveni au donat sânge

0





Ca de fiecare dată, reprezentanții Primăriei Mioveni au răspuns apelului Centrului de Transfuzie Sanguină Pitești. Pentru a se asigura necesarul de sânge solicitat constant de spitalele din țară, cât și din dorința de a salvă o viață, angajații instituției au mers din nou să doneze sânge, asemenea acțiuni fiind organizate constant la nivelul Primăriei Mioveni. Din păcate, distanțarea fizică si reducerea interacțiunii sociale a condus la scăderea numărului de donatori, în timp ce nevoia de sânge este la fel de mare ca și până la declanșarea pandemiei. S.M.


Jojobet Girişhttps://www.letmejizz.co/tag/xhamster/matbetgrandpashabetcasibomjojobetcasibompokerklasmadridbetjojobetbetkare girişgrandpashabetmatbetMatbetDeneme Bonusu Veren Sitelergrandpashabet kayıp bonusugrandpashabet kayıp bonusugrandpashabetjojobetcasibomcasibomgrandpashabet telegramgrandpashabet girişjojobetGrandpashabetcasibomGrandpashabetHiltonbetGrandpashabetjojobetjojobet girişgrandpashabetcasibomcasibommarsbahis giriş