Acasă Rubrici Social - Economic Primar confirmat cu coronavirus

Primar confirmat cu coronavirus

0



Un al edil din Argeș va fi nevoit să își înceteze activitatea din cauza virusului SARS CoV-2. Gheorghe Savu, primarul comunei Țițești, a fost confirmat cu COVID-19. Edilul a decis să se izoleze la domiciliu, fiind asimptomatic.


Anunțul a fost făcut de către primar, în acest fel, Gheorghe Savu eliminând interpretările de orice fel. ”Dragi prieteni,
Din păcate, la fel ca mulți alâi români, am ajuns și eu să fiu contaminat cu noul coronavirus.
Acest lucru a fost confirmat de testul RT PCR.
Nu am simptome importante și am decis să mă izolez acasă, pentru a nu exista riscul de a contamina și pe altcineva. Aveți grijă de voi!”, este mesajul transmis pe pagina de socializare.
Petre Funie – primarul comunei Slobozia a fost mai diagnosticat în lunile trecute cu noul coronavirus și a fost internat la fel și Ion Dumitru, primarul comunei Albota.


 

Jojobet Girişhttps://www.letmejizz.co/tag/xhamster/matbetMadridbetMadridbetmatbetbetpark girişgrandpashabetmatbetmatbetDeneme Bonusu Veren SitelerDeneme Bonusu Veren SitelerDeneme Bonusu Veren Sitelercasibomjojobetjojobetholiganbetdeneme bonusugrandpashabet girişcasibomGrandpashabetjojobetGrandpashabetGrandpashabetGrandpashabetjojobetjojobet girişgrandpashabetcasibomgrandpashabetmarsbahis girişholiganbetholiganbetgrandpashabetLaatste nieuwsngsbahis