Acasă Rubrici Fapt Divers Au rămas fără certificatele de înmatriculare

Au rămas fără certificatele de înmatriculare

0



Tot marţi poliţiştii din cadrul Serviciului Rutier Argeş şi cei ai structurilor rutiere municipale şi orăşeneşti au continuat acţiunile pentru prevenirea evenimentelor rutiere, precum şi pentru conştientizarea de către conducătorii auto a riscurilor la care se expun prin nerespectarea regulilor de circulaţie. Ca urmare a abaterilor constatate, au fost aplicate peste 200 de sancțiuni contravenționale, în valoare totală de aproximativ 50.000 de lei. Totodată au fost reținute, 11 permise de conducere și au fost retrase 3 certificate de înmatriculare.


Jojobet GirişnieuwsmatbetMadridbetMariobetcasibomcratosroyalbet girişgrandpashabetmatbetmatbetcasino siteleriDeneme Bonusu Veren SitelerDeneme Bonusu Veren SitelerholiganbetjojobetholiganbetcasibomGrandpashabet destekgrandpashabet girişcasibomGrandpashabetjojobetCasibomCasibomCasibomjojobet girişgrandpashabetcasibomgrandpashabetholiganbetLaatste nieuwsgrandpashabetjojobetjojobet girişjojobetjojobet giriş