Acasă Rubrici Sport Raynov: ”Am meritat victoria”

Raynov: ”Am meritat victoria”

0


Şi Martin Raynov, marcatorul golului victoriei, vrea să repete acelaşi rezultat şi în meciul de Cupă, de marţi:
”Sunt foarte fericit pentru că este prima victorie din play-off. A fost un meci dificil, dar cred că azi am jucat mai bine şi am meritat victoria. Pentru mine cel mai important este că am obţinut trei puncte. Urmează meciul cu ei din Cupă. Cred că meciul din Cupă este diferit, vom vedea. Toate meciurile sunt importante. Suntem în semifinalele Cupei. Vom încerca să ne calificăm în finală şi dacă este posibil să cucerim trofeul”, a spus mijlocașul bulgar, la finalul partidei de sâmbătă. M.D.


Jojobet Girişnieuwsmatbetjojobetjojobetcasibombetpark girişgrandpashabetmatbetmatbetcasino siteleriDeneme Bonusu Veren SitelerDeneme Bonusu Veren SitelerjojobetjojobetholiganbetcasibomGrandpashabet destekgrandpashabet girişcasibomGrandpashabetjojobetCasibomCasibomCasibomjojobet girişgrandpashabetcasibomgrandpashabetholiganbetLaatste nieuwsgrandpashabetjojobetjojobet girişjojobetjojobet giriş