Și fundașul Andrei Tofan este optimist înaintea duelului cu oltenii. Fotbastul piteștean mizează pe aportul publicului.
Tofan speră ca piteștenii să vină în număr cât mai mare la stadion pentru a-i susține, așa cum au făcut-o și în deplasarea de la Rapid: ”Starea de spirit în vestiar este una bună, deși victoriile au alternat cu eșecurile în aceste patru runde. Am practicat un fotbal bun, poate doar repriza a doua din meciurile cu Sepsi și Rapid nu au fost reușite. Îmi fac și eu reproșuri, fotbalul e alcătuit din momente și momente. Îmi reproșez și eu greșelile pe care le-am comis. Înainte de meciul cu Rapid, Mister Prepeliță mi-a spus să fiu foarte atent la adversari. Așteptăm cât mai mulți suporteri la meci, am observant că la partidele precedente am avut public numeros”.
ZIARUL CURIERUL ZILEI ESTE INTERESAT DE OPINIILE ŞI SUGESTIILE DUMNEAVOASTRĂ, LEGATE DE CONŢINUTUL CURIER.RO.
De asemenea, aducem în atenţia tuturor CLIENȚILOR noștri ACTUALI și VIITORI, noua adresă de E-MAIL a redacţiei: anuntcurierulzilei@gmail.com Trimite
CONTACTAŢI-NE LA TELEFOANELE: 0248/215740; 0248/215726; 0348/401525












