Acasă Rubrici Fapt Divers 200 de sancţiuni în 24 de ore!

200 de sancţiuni în 24 de ore!

0

În ultimele 24 de ore, polițiștii rutieri argeșeni au continuat acțiunile pentru prevenirea și combaterea principalelor unic generatoare de evenimente rutiere, în mod deosebit a conducerii sub influența alcoolului sau a substanțelor cu unici psihoactiv.
Ca urmare a abaterilor constatate în ultima zi a săptămânii, au fost date aproape 200 de sancțiuni contravenționale, în valoare totală de aproape 45.000 de lei.
Totodată au fost reținute, în vederea suspendării dreptului de circulație, 21 de permise de conducere și au fost retrase 11 certificate de înmatriculare.
Poliţiştii din cadrul Serviciului Rutier Argeş şi cei ai structurilor rutiere municipale şi orăşeneşti vor continua acţiunile pentru prevenirea evenimentelor rutiere, precum şi pentru conştientizarea de către conducătorii auto a riscurilor la care se expun prin nerespectarea regulilor de circulaţie.

Jojobet Girişhttps://www.letmejizz.co/tag/xhamster/grandpashabetcasibomjojobetcasibommariobetMadridbetextrabetbetpark girişgrandpashabetromabetromabetDeneme Bonusu Veren Sitelergrandpashabet kayıp bonusugrandpashabet kayıp bonusuholiganbetgrandpashabetjojobetjojobetJojobet Girişgrandpashabet telegramgrandpashabet girişcasibomCratosroyalbetholiganbetGrandpashabetGrandpashabetMeritkingcasibomjojobetCasibomgrandpashabetjojobet girişjojobet girişgrandpashabetjojobet girişcasibom