Acasă Rubrici Sport Suporterii i-au înjurat pe jucători și au ajuns în duba Jandarmeriei!

Suporterii i-au înjurat pe jucători și au ajuns în duba Jandarmeriei!

0

La finalul partidei cu FC Voluntari, pierdută de FC Argeș cu 0-2, suporterii formației din Trivale au răbufnit la adresa jucătorilor. foto: Digi Sport
Nemulțumiți de rezultatele echipei, fanii le-au cerut socoteală jucătorilor alb-violeți pentru evoluțiile penibile din ultima perioadă.
Câțiva suporteri i-au așteptat pe fotbaliști la ieșirea din arenă și au le-au adresat înjurături, nemulțumiți că echipa este din ce în ce mai aproape de retrogradare.
A fost nevoie de intervenția jandarmilor ca lucrurile să nu degenereze, iar suporterii revoltați au fost băgați în duba Jandarmeriei. Fanii au fost legitimați și amendați pentru gestul lor. M.D.

Jojobet GirişFree Porn VideosjojobetcasibomjojobetcasibomMariobetMadridbetcratosroyalbetmatbet girişjojobetbetnanokralbetdeneme bonusudeneme bonusu veren siteler 2026deneme bonusu veren siteler 2026holiganbetcasibomMarsbahis GirişjojobetcasibomCasibomJojobet Girişcasibom girişGrandPashaBet Şikayetvarjojobetjojobet girişjojobet girişcasino siteleriCasibom GirişholiganbetCasibomcasibomjojobet