Acasă Rubrici Social - Economic S-a montat un nou semafor

S-a montat un nou semafor

0

Conform avizării Comisiei de sistematizare a circulației rutiere și pietonale, din 31 mai, Primăria Municipiului Pitești, prin Administrația Domeniului Public, a dispus montarea unui semafor cu semnificația ,,Verde intermitent la dreapta”, alăturat semaforului existent pe Bulevardul Nicolae Bălcescu către strada George Coșbuc. Măsura a fost adoptată ca urmare a realizării unei benzi dedicate pentru executarea virajului la dreapta, în intersecția respectivă. M.D.

Jojobet GirişFree PornromabetjojobetjojobetjojobetjojobetmadridbetMadridbetbetciomatbet girişjojobetbetnanoromabetgrandpashabet girişdeneme bonusu veren siteler 2026deneme bonusu veren siteler 2026casibomjojobetMarsbahis GirişjojobetcasibomCasibomJojobet Girişcasibom girişDeneme Bonusu Veran Siteler 2026jojobet girişjojobetjojobet girişjojobet giriş