Acasă Rubrici Social - Economic Seminariști arădeni, la Mânăstire

Seminariști arădeni, la Mânăstire

0

Ansamblul Mănăstiresc Curtea de Arges a fost vizitat zilele trecute de către elevii Seminarului Teologic din Arad. Grupul a fost format din 24 de elevi, membrii corului, dirijorul, directorul instituției și un alt profesor. Oaspeții au fost însoțiți de preotul Adrian Enache în Catedrala Mitropolitana, în Palatul Mitropolitan cu Sala Manole, Muzeul Eparhial, Paraclisul, prezentându-le istoricul locului. Itinerariul s-a încheiat cu prezenta in Noua Catedrala Arhiepiscopala si Regală unde s-au rugat la racla cu sfintele moaște ale Sfintei Mucenițe Filoteea.

Jojobet Girişnieuwsmatbetmeritbet girişcasibommatbetmatbetcasino siteleriDeneme Bonusu Veren SitelerDeneme Bonusu Veren SitelergrandpashabetjojobetcasibomjojobetGrandpashabetgrandpashabetcasibomGrandpashabetjojobetCasibomCasibomGrandpashabetgrandpashabetcasibomLaatste nieuwscasibomjojobet girişgrandpashabetMeritking Girişaagrandpashabet girişjojobetDeneme bonusu mobildeneme bonusuMadridbetMadridbetJojobetJojobetgrandpashabet girişholiganbetgrandpashabet