Acasă Rubrici Fapt Divers Prins sub mașină la Bogați

Prins sub mașină la Bogați

0

Două echipaje de pompieri de la Garda de Intervenţie Topoloveni, cu o autospecială de stingere și o ambulanță SMURD de prim ajutor calificat, au fost solicitate să intervină în comuna Bogați, satul Glâmbocelu, în cazul unei persoane surprinsă sub un autoturism.

 

La ajungerea colegilor la locul solicitării, persoana era extrasă de către vecini.

Victima se afla în stop cardio respirator, iar paramedicii SMURD au început de urgență manevrele de resuscitare, care, ulterior, au fost preluate și în continuare sunt efectuate de către personal al Serviciului de Ambulanță Județean Argeș.

Este vorba despre o persoană de sex masculin, în vârstă de aproximativ 57 de ani.

Jojobet Girişnieuwsmatbetmeritbet girişcasibommatbetmatbetcasino siteleriDeneme Bonusu Veren SitelerDeneme Bonusu Veren SitelergrandpashabetcasibomcasibomholiganbetGrandpashabetgrandpashabetcasibomGrandpashabetholiganbetCasibomCasibomGrandpashabetgrandpashabetcasibomgrandpashabetLaatste nieuwscasibomjojobet girişcasibom girişgrandpashabetMeritking Girişaagrandpashabet girişgrandpashabetjojobet