Acasă Uncategorized A murit o asistentă de la Spitalul Județean!

A murit o asistentă de la Spitalul Județean!

0

O tânără asistentă din cadrul Secției Chirurgie Vasculară, de la Spitalul Județean de Urgență Pitești, a murit pe patul spitalului, în secția unde lucra. Nicolate Dumitru era grav bolnavă.

 

”Ai luptat din răsputeri cu suferința. Ai lăsat în urma ta un gol imens.Singurul loc din care nu vei pleca este din inima și amintirea noastra unde vei rămâne veșnic. Se spune ca Dumnezeu alege cei mai buni și curați oameni sa il urmeze. Dumnezeu sa te odihnească! Să ai grijă de toți ai tăi Nicoleta Dumitru”, a scris o prietenă pe contul său de socializare.

Jojobet GirişFree Porn VideosjojobetcasibomjojobetcasibomMariobetMadridbetbetciomatbet girişjojobetbetnanomatbetdeneme bonusugrandpashabet girişgrandpashabet girişkavbetcasibomgrandpashabetgrandpashabetJojobet Girişcasibom girişGrandPashaBet Şikayetvarjojobet girişcasino siteleriCasibom GirişjojobetCasibomcasibomholiganbetcasibomjojobetcasibom girişjojobet giriş