Antrenorul lui FC Argeș, Bogdan Andone nu a mai oferit declarații la finalul partidei cu U Cluj.
Din cite se pare, tehnicianul a fost supărat pe arbitri, dar nu pe prestația acestora ci pe delegările făcute. Surse apropiate GSP susțin că antrenorul nu a digerat bine delegarea de către CCA , la acest meci, a doi arbitri care s-au aflat și în brigada care a codus Petrolul- FC Argeș 2-1, partidă la care centralul Radu Petrescu a anulat un gol valabil lui FC Argeș pe final, fluierând întreruperea jocului fără niciun motiv. Cei doi arbtri incriminați sunt asistentul Radu Ghinghuleac și arbitrul VAR Iulian Dima, Andone considernd că este cazul să protesteze și să boicoteze interviul de la final, motiv pentru care a plecat de la stadion la scurt timp după încheierea partidei. Pe de altă parte perședintele lui FC Argeș, Dani Coman, a spus într-o intervenție telefonică la o emisiune televizată : „Da, Bogdan Andone are niște probleme de sănătate. Toată săptămâna le-a avut, are o migrenă puternică și sper să fie bine. Nu arăta bine nici azi și, de fapt, de câteva zile nu arată bine”.n
ZIARUL CURIERUL ZILEI ESTE INTERESAT DE OPINIILE ŞI SUGESTIILE DUMNEAVOASTRĂ, LEGATE DE CONŢINUTUL CURIER.RO.
De asemenea, aducem în atenţia tuturor CLIENȚILOR noștri ACTUALI și VIITORI, noua adresă de E-MAIL a redacţiei: anuntcurierulzilei@gmail.com Trimite
CONTACTAŢI-NE LA TELEFOANELE: 0248/215740; 0248/215726; 0348/401525













