Acasă Postări recente ”Cred că ne lipsește ceva!”

”Cred că ne lipsește ceva!”

0

Atacantul lui FC Argeș, Adel Bettaieb, marcatorul golului piteștenilor a vorbit și el la finalul jocului de pe ”Arcul de Triumf” despre acest final de campioant, în care echipa înregistrează rezultate negative.
”Nu cred că este o coincidență, faptul că pierdem puncte pe final. Ne-am pierdut concentrarea pe finalul meciului. Poate e vorba de lipsa de experiență, poate e vorba de oboseală. Cred că ne lipsește ceva. Cred că este vorba de partea mentală. Îmi plac situațiile de genul asta, de la gol, în care m-am aflat aflat atunci când am marcat. Încerc la antrenamente mereu astfel de execuții. Eu și Matos avem o conexiune specială. Vrem să terminăm cât mai sus. Am avut un sezon bun. A fost un lucru minunat ce am făcut în acest sezon”, a spus Bettaieb, după meci.

Jojobet GirişletmejizzjojobetcasibomjojobetcasibomStarzbetMadridbetbetcio güncelmatbet girişjojobetmatbetmatbetgrandpashabetgrandpashabet belge numarasıgrandpashabet belge numarasıgrandpashabetcasibomcasibomgrandpashabetJojobet GirişGrandpashabet destekgrandpashabet girişjojobetJojobetcasibomPoliwinGrandpashabetGrandpashabetcasibomjojobetCasibomgrandpashabetjojobet girişcasibom