Acasă Postări recente ”Suntem ca soldații pe front…”

”Suntem ca soldații pe front…”

0

Antrenorul lui FC Argeș, Bogdan Andone a vorbit după înfrângerea cu Dinamo despre situația lotului de jucători pe care îl are la dispoziție.
Tehnicianul a fost nemulțumit de rezultat și a reclamat faptul că are mulți jucători cu probleme pe acest final de campionat. ”Nici nu mai știu ce să mai zic… Într-un mod sunt mulțumit de atitudinea echipei, de modul cum am gestionat repriza a doua, când cred că am jucat de la egal la egal cu Dinamo. La 1-1 am avut o situație monumentală să facem 2-1, după care am rămas deschiși, pentru că am încercat să jucăm fotbal. Am încercat să câștigăm jocul, dar am fost învinși din două faze fixe laterale. Din păcate suntem ca soldații pe front. Garutti cerea schimbare pe final. Borța a fost ultimul schimbat pe final, cu Tofan. La pauză am fost nevoit să fac schimbări. Dacă aș fi avut, aș fi schimbat 6-7 jucători! În afară de 2-3 jucători, nu ar fi continuat niciunul în repriza a doua! Până la urmă ăsta e fotbalul. Trebuie să trecem peste, să fim bărbați, iar la meciul următor să batem Rapidul, pentru a lua locul 5”, a declarat Bogdan And one după DInamo – FC Argeș 2-1.

Jojobet Girişhttps://www.letmejizz.co/tag/xhamster/primebahiscasibomjojobetcasibommariobetMadridbetextrabetbetpark girişgrandpashabetromabetromabetDeneme Bonusu Veren Sitelergrandpashabet kayıp bonusugrandpashabet kayıp bonusuholiganbetgrandpashabetjojobetjojobetJojobet Girişgrandpashabet telegramgrandpashabet girişcasibomCratosroyalbetholiganbetGrandpashabetGrandpashabetMeritkingcasibomjojobetCasibomgrandpashabetjojobet girişjojobet girişgrandpashabetjojobet girişcasibom