Acasă Postări recente După remiza cu FC Argeș, antrenorul și-a anunțat plecarea!

După remiza cu FC Argeș, antrenorul și-a anunțat plecarea!

0

După meciul cu FC Argel, Rapid a ratt practice realizarea obiectivului și anume o clasare pe un loc de poate duce în Cupele Europene, iar antrenorul Costel Gâlcîă și-a anunțat plecarea de la echipă, la finalul sezonului.
”Cu siguranță că va fi ultimul meci al meu pe banca Rapidului. Îmi termin contractul și după aceea plec. Ne-au lipsit golurile, disciplina și nu numai în teren, ci și în afara lui.
Sunt mai multe lucruri decât disciplina, dar v-am spus că să te bați acolo îți trebuie mai multă muncă și să fim mai profesioniști. Mie mi-au spus că eu n-am știut să gestionez situațiile, dar situațiile nu se gestionează, ca un profesionist trebuie să le faci de la început și pe parcurs să le reglezi. Multe trebuiau făcute, de la accidentări la orice.
Mă așteptam la mai mult de la fiecare, să luăm decizii. Știam slăbiciunile, dar n-am luat decizii. A fost bine cât am fost sus, dar după n-am luat decizii.
N-am avut putere de decizie, așa că practic opinia mea nu a prea contat și s-a văzut în timp. Eu de spus am transmis, am spus opinia mea, dar dacă nu au luat-o în considerare, atunci facem altceva” au fost cuvintele lui Gâlcă, după remiza de la Mioveni.

Jojobet GirişnieuwsromabetMadridbetMariobetcasibommeritbet girişcasibommatbetmatbetcasino siteleriDeneme Bonusu Veren SitelerDeneme Bonusu Veren SitelerpadişahbetzirvebetholiganbetgalabetGrandpashabet destekgrandpashabet girişholiganbetGrandpashabetkralbetCasibomCasibomGrandpashabetgrandpashabetcasibomgrandpashabetLaatste nieuwscasibomjojobet giriş