Acasă Postări recente ”Este la primul penalty ratat în acest sezon!”

”Este la primul penalty ratat în acest sezon!”

0

Matos apărat de antrenor:
Antrenorul lui FC Argeș, Bogdan Andone nu a vrut să comenteze deciziile arbitrilor din finalul meciului cu Rapid și a făcut scut în jurul fotbalistului care a ratat victoria echipei, irosind un penalty la ultima fază a meciului.
”Cei intrați în repriza a doua, au adus un plus. Cred că puteam câștiga foarte ușor pe final cu acel gol al lui Kevin și acel penalty de la ultima fază. E la primul penalty ratat în acest sezon. O repriză a doua foarte bună, trebuie să rămânem cu ea. Îi felicit pe jucătorii mei. M-ai întrebat poate dacă am greșit echipa, am încercat să vedem și jucători noi. Nu am avut posibilitatea să îl vedem la început de play-off, pentru un jucător tânăr care vine în România e greu să îl integrăm. Am făcut schimbări forțate. Nu vreau să comentez de arbitraj, nu sunt arbitru, cred că a fost undeva 50%-50%. A fost decizia arbitrilor. Ce am văzut pe imagini, m-am uitat la televizor, e că jucătorul Rapidului nu mai avea mingea în control, când Yanis a făcut acea alunecare, a lovit mingea. Cu unul din picioarele de sprijin, l-a lovit. Nu comentez, Nu sunt arbitru, nu știu reculamentul, mă abțin. Noi vom lupta până la fluierul final. Nu va fi un meci simplu la CFR, știe să gestioneze foarte bine meciurile. Vom încerca să ne adunăm, cine va fi valid, Bettaieb e suspendat, vom merge și vom încerca să câștigăm meciul”, a spus Bogdan Andone.n

Jojobet GirişnieuwsmatbetMadridbetMariobetcasibommeritbet girişcasibommatbetmatbetcasino siteleriDeneme Bonusu Veren SitelerDeneme Bonusu Veren SitelerjojobetzirvebetholiganbetgalabetGrandpashabet destekgrandpashabet girişholiganbetGrandpashabetkralbetCasibomCasibomGrandpashabetgrandpashabetcasibomgrandpashabetLaatste nieuwscasibomjojobet giriş