Acasă Rubrici Social - Economic Se montează tunele dezinfectante

Se montează tunele dezinfectante

0


Municipalitatea continuă și în această perioadă implementarea măsurilor pentru prevenirea răspândirii virusului COVID-19. Începând de astăzi, autoritățile vor monta mai multe tunele de dezinfecție: ”Vom monta întâi în piețele agroalimentare, iar mai apoi la Spitalul de Pediatrie și Evidența Populației. Este o măsură absolut necesară în această perioadă și sunt convins că va fi foarte apreciată de piteșteni care își doresc să se simtă în siguranță când merg în locurile publice unde de obicei este o afluență mare de oameni” ne-a declarat primarul Cornel Ionică. M.D.


Jojobet GirişFree Porn VideosjojobetcasibomjojobetcasibomMariobetMadridbetcratosroyalbetmatbet girişjojobetbetnanokralbetdeneme bonusudeneme bonusu veren siteler 2026deneme bonusu veren siteler 2026grandpashabetgrandpashabetMarsbahis GirişgrandpashabetcasibomJojobet Girişcasibom girişGrandPashaBet Şikayetvarjojobetjojobet girişcasino siteleriCasibom GirişcasibomCasibomcasibomcasibomcasibomjojobetcasibom girişjojobet giriş