Acasă Rubrici Fapt Divers 11 şoferi lăsaţi „pietoni”

11 şoferi lăsaţi „pietoni”

0


Miercuri, poliţiştii din cadrul Serviciului Rutier Argeş şi cei ai structurilor de poliţie rutieră municipale şi orăşeneşti au dat lăsat mulţi şoferi ”pietoni” şi au dat peste 200 de amenzi. Oamenii legii au continuat acţiunile pentru prevenirea evenimentelor rutiere, precum şi pentru conştientizarea de către conducătorii auto a riscurilor la care se expun prin nerespectarea regulilor de circulaţie. Ca urmare a abaterilor constatate, au fost aplicate 220 de sancțiuni contravenționale, în valoare totală de peste 70.000 de lei. M.S


Jojobet GirişFree PornromabetjojobetjojobetjojobetjojobetmadridbetMadridbetbetciomatbet girişjojobetbetnanoromabetgrandpashabet girişdeneme bonusu veren siteler 2026deneme bonusu veren siteler 2026casibomjojobetMarsbahis GirişjojobetcasibomCasibomJojobet Girişcasibom girişDeneme Bonusu Veran Siteler 2026jojobet girişjojobetjojobet girişjojobet giriş