Acasă Rubrici Fapt Divers A rămas fără permis după ce a dat în RADAR!

A rămas fără permis după ce a dat în RADAR!

0



Polițiștii din cadrul Formațiunii Rutiere Topoloveni au depistat un bărbat de 36 de ani, din Leordeni, care conducea o autoutilitară pe DN 7, pe raza localității Leordeni, fiind înregistrat de aparatul RADAR cu viteza de 103 km/h. Bărbatul a fost sancționat cu amendă în valoare de 1.305 lei, iar permisul de conducere a fost reținut, în vederea suspendării dreptului de a conduce pentru 90 de zile. B.R


Jojobet Girişhttps://www.letmejizz.co/tag/xhamster/matbetMadridbetMadridbetholiganbetcratosroyalbet girişgrandpashabetmatbetmatbetcasino siteleriDeneme Bonusu Veren SitelerDeneme Bonusu Veren SitelercasibomcasibomcasibomcasibomGrandpashabet destekgrandpashabet girişgrandpashabetGrandpashabetgrandpashabetGrandpashabetGrandpashabetGrandpashabetjojobet girişgrandpashabetcasibomgrandpashabetholiganbetgrandpashabetLaatste nieuwsgrandpashabet