Acasă Ştiri On-Line 14 sancțiuni din cauza coronavirusului, la Curtea de Argeș

14 sancțiuni din cauza coronavirusului, la Curtea de Argeș

0

Polițiștii din cadrul Poliției Municipiului Curtea de Argeș au legitimat în zilele de 26 și 27 noiembrie 164 de persoane și au verificat 10 societăți comerciale, dar și 113 mijloace de transport persoane. Acțiunea a fost efectuată pentru verificarea respectării măsurilor de prevenire și limitare a infectării cu virusul Covid-19
De asemenea, au fost efectuate instruiri cu reprezentanții operatorilor economici, dar au fost efectuate și verificări în ceea ce privește respectarea legislației în vigoare, pentru prevenirea răspândirii virusului SARS Cov-2, fiind aplicate 14 sancțiuni contravenționale, cu avertisment, pentru nepurtarea corespunzătoare a măștii de protecție.

S.M.

 

Jojobet GirişFree PornjojobetcasibomjojobetcasibomStarzbetMadridbetcratosroyalbetmatbet girişjojobetbetnanokralbetdeneme bonusudeneme bonusu veren siteler 2026deneme bonusu veren siteler 2026holiganbetjojobetMarsbahis GirişcasibomjojobetCasibomJojobet Girişcasibom girişGrandPashaBet Şikayetvarjojobetjojobet girişjojobet girişcasino sitelericasibomCasibom GirişjojobetCasibomcasibom