Acasă Rubrici Sport Învinse de vicecampioană

Învinse de vicecampioană

0

FC Argeș Volei a fost foarte aproape de a pleca cu un punct din confruntarea cu vicecampioana României. Piteștencele au cedat cu 1-3 la seturi, în disputa de sâmbătă seară, din deplasare, cu CSM Târgoviște. Scorul pe seturi a fost 25-16, 25-20, 18-25, 25-10. Principalele marcatoare ale grupării din Trivale au fost Grafort, cu 11 puncte, urmată de Diaz și Miclăuș, ambele cu 10 puncte fiecare.

Jojobet GirişnieuwsmatbetMadridbetMariobetcasibommeritbet girişcasibommatbetmatbetcasino siteleriDeneme Bonusu Veren SitelerDeneme Bonusu Veren SitelerjojobetcasibomholiganbetcasibomGrandpashabet destekgrandpashabet girişholiganbetGrandpashabetcasibomCasibomCasibomCasibomgrandpashabetcasibomgrandpashabetLaatste nieuwscasibom