FC Argeș s-a despărțit de antrenorul Eugen Neagoe

1

FC Argeș a anunțat despărțirea de antrenorul Eugen Neagoe. Anunțul a fost făcut în urmă cu puțin timp pe site-ul oficial al grupăriidinTrivale: „Clubul nostru a ajuns la un acord privind încetarea contractului pe cale amiabilă cu antrenorul Eugen Neagoe și staff-ul acestuia. Antrenorul în vârstă de 56 de ani a fost la cârma echipei noastre timp de 16 partide. FC Argeș le mulțumește și le dorește mult succes în activitatea profesională” se precizează în comunicatul clubului alb-violet.

1 COMENTARIU

  1. Exact la timp.E clar ca Dani Coman si-a intrat în „paine”.Dar eu caut o explicație:cum,mama naibii,toti antrenorii ,pe care ii credeai de calitate,aici la FC ARGES,uita sa fie antrenori?Croitoru,Beza,acum,Neagoe,s-au cam facut de ras.Trebuie reconstruit lotul complet,organigrama clubului refăcute.Sa dispare toti drepturile de la club.Sa vina sponsori puternici,nu marketuri,cafenele etc.Acum ,sa vedem pe cine va pune antrenor?

LĂSAȚI UN MESAJ

Vă rugăm să introduceți comentariul dvs.!
Introduceți aici numele dvs.

Acest site folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.